Fannni17 kérdése:

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Megint az a fiú eddig nem csinált semmit de msot meg elkezd fenyegetni olyanokkal, hogy agyonver mert én cseszegetem állfacebookon és én nem tudok mit csinálni mert hiába mondom,hogy nem én voltam nem hisz és valamelyik nap agyon akar verni anyunak szóltam ő azt mondta szóljak az igazgatónak de az meg egy se*gf*j és anyuék nem akarnak átiratni és mindig attól félek,hogy megvernek félek én gyenge vagyok nem tudom magamat védeni lécci segítsetek.

2013. szept. 22. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, de! Ha másik suliban is lesz valami hasonló, akkor mész egy harmadikba, negyedikbe? Mindenütt vannak tetvek! Konkrétabb megoldás kell! Osztályfőnök, matek tanár, stb.? Valamelyik csak meghallgat nem?
2013. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Hiába mondom el valamelyik tanáromnak is hiába rúgják ki mert úgyse veszik fel semelyik suliba azt a gyökér gyereket 1 rész 2 részt ha elmenne a suli csődbe menne és az igazgató meg pénzt akar szóval ez van meg ha rászól semmit se ér el! :/

2013. szept. 23. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne menj fel a fb-ra egy hétig, és ne azt mondd, hogy nem én voltam, mert az olyan mintha elismernéd, tudom hogy valaki piszkál a nevemben.

Szóval mondd azt, hogy fent se voltál, és legyen igaz.

2013. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Igazad van de több mint 1 hónapja nem voltam fenn fb-n és mindig piszkál de hát ez van nem tudok semmit se csinálni :/.

2013. szept. 28. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Újabb tippem: azt akarja, hogy ráfigyelj. Valami zakkant kisgyerekes módon "udvarol".
2013. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!