Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet tenni? Az anya...

Mit lehet tenni? Az anya nevelte a fiút és nem bír vele. Az apa elhagyta de a gyerek még 13 éves. Az apának is kötelessége nevelni. Hogy lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit részletesebben, elváltatok és az anyánál helyezték el vagy hogy van?
2013. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te az apa vagy az anya vagy? kicsit tényleg lehetne részletesebben... apa tartja a kapcsolatot a fiával? mert ha évekig rá se nézett.. hát nem tudom milyen hatással lenne a fiúra ha egyszer csak egy "vadidegenhez" kéne költöznie...
2013. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én egy kívülálló vagyok és rettentő rossz látni ahogy szenved az anya. Az apa elhagyta egy évesen a családot. lett rendőrségi ügye is és intézetben is volt. iszik, drogozik és dohányzik. 13 éves és úgy kell keresni, mert nem fogad szót az anyának. A kedves apukát milyen módon lehetne belevonni?
2013. nov. 23. 23:59
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez nehéz kérdés... ha eddig nem foglalkozott a gyerekkel ezután szerintem pláne nem fog... meg lehet keresni (ha tud az anya bármiféle elérhetőséget) és beszélni vele hogy segítsen de sajnos kétlem hogy bármit tenne is.. :/ törvényileg nem kötelezhetik hogy foglalkozzon vele most ő... akár le is mondhat róla... sajnálom nagyon az anyát én is... nagyon nehéz lehet neki... gyámügy, családsegítő.. ők akik érdemben esetleg tudnak valamit tenni... senki más... (szerintem) "2"
2013. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha az apa nem akarja nevelni a gyereket, semmivel nem lehet ra kötelezni.m
2013. nov. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem az apa nem is lenne jó hatással a fiúra.
2013. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy és ezért nem is hiszem, hogy okolható. Az Anya rontott valamit nagyon el a neveléssel.
2013. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!