Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van olyan rajzfilm a TV-ben...

Van olyan rajzfilm a TV-ben vagy akár egy mese, mint a Hófehérke stb. amitől szabályosan retteg a gyereketek és pl. ha bejön a tévében, akkor kirohan a szobából, vagy már akkor is félni kezd, ha valaki említi?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

A tiéd lehet retteg tőle, de az én gyerekem nem:)

Minden gyerek más:) az enyém a hercegnőt, a szépséget, a szerelmet látja benne.

Imádja a lányom a Szörny Rt. -t, szépség és a szörnyeteg, Notredami toronyőr...

Ezek a klasszikus mesék jó és rossz...

2013. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fél a gyerek a Hófehérkétől, arra írtam példának, hogy nem rajzfilm, hanem mese, mint a Babszem Jankó meg ilyenek.
2013. dec. 4. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban a Hókuszpóktól féltem így a Hupikék törpikékből. :) Az én gyerekeimnek nincs ilyen.
2013. dec. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 4és fél éves nagylânyom imàdja a Dòra mesét.A kicsi 2 éves, ha meglàtja benne a térképet, bùjik hozzàm, fél tőle. A nagylànyom mindentől fél ami kicsit is csùnya, vagy ahogy ő mondja 'ijesztő'.
2013. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom pont a Hófehérkétől félt úgy 4-5 éves korában (pontosabban a királynőtől, mikor átváltozott boszorkánnyá). A DVD lemezt is ki kellett dobnom (eldugtam), már attól is rettegett. Furi amúgy, mert a kedvenc meséje már akkor is a Scooby Doo volt, amiben azért akad 1-2 szörny, de ezzel nem volt problémája.

Én gyerekként a Piroska és a farkastól rettegtem, ha csak a diafilm dobozát megláttam, már sírva fakadtam. :)

2013. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 3-4 évesen a Rémusz bácsi meséiben (fekete fehér bábfilm a 60-as évekből...) félt a rókától. Kimenekült a szobából, és az ajtó mögül hallgatta a mesét, de kikapcsolni nem engedte. Heteken át ment így, aztán oldódott a dolog.

Láttam egy kislányt, aki a Két bors ökröcske diafilm vetítéséről szaladt ki sírva, mikor a "sötét erdő" képhez értek. Egy apuka vetített egy csapatnyi gyereknek, a hároméves nem bírta a feszültséget a mamája nélkül.

2013. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egyik gyerek sem szerette a Mekk Elek c. mesét, mint ahogy anno a férjem sem:)
2013. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!