Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ti mit tennétek, ha a gyermeke...

Ti mit tennétek, ha a gyermeketek keresztanyja titeket okolna a betegségéért?

Figyelt kérdés
A fiam figyelem és magatartászavaros,még folyik a kivizsgálás,autizmus gyanu is van.Bár azt mondta nekünk,hogy olvasott az autizmusrol,mégis most azt vágta a fejünkhöz,hogy elb..tok a gyerek nevelését azért ilyen,és azért nem beszél és nem szobatiszta,bezzeg ö megnevelte volna egy hét alatt..Gondolom valamilyen bántalmazással v. eröszakkal.Nagyon fáj és még bocsánatot sem kér,bár anyosomnak elismerte hogy túllött a célon...sokat sirok.

2013. dec. 24. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Tudod te is, hogy ez egy hülyeség. Én mondjuk addig nem állnék vele szóba, amíg úgy nem kezdi a mondandóját, hogy bocs, hülyeséget beszéltem. De nagy ívben tennék az ilyen véleményre, hiszen tudatlanság van mögötte.
2013. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pároslábbal rúgtam volna pofán, úgy, hogy minimum a fél fogsorát otthagyja a padlón. Ne törődj vele, foglalkozz a gyerekkel sokat, és ennyi!
2013. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Grim13 ***** válasza:
én lekevernék neki egy pofont ha nő lennék aztán kidobnám a házból és egy életre megorrolnék rá, bár én egy haragtartó ember vagyok... aki ilyet mond arra kiváncsi lennék hogy mit érez a keresztfia iránt!
2013. dec. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Grim13 ***** válasza:
100%
mivel férfi vagyok ezért megkértem volna a feleségem hogy pofozza fel, vagy az anyámat kértem volna erre... aki közelebb van :)
2013. dec. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
A rendes szülő akkor is okolja magát gyermeke baja miatt,ha semmi köze nincs a problémához és ha hozzátesszük a genetika is jelentősen beleszól a dolgokba!Napjainkra megszaporodott nemcsak a figyelem és magatartászavaros születések száma hanem a túlmozgásos,az írás és beszédzavar. Szerintem inkább nézz utána te miként tudnál segíteni gyermekednek ahelyett,hogy aki titeket vádol azzal foglalkozzatok! A kibiceknek semmi sem drága, a kívülállók mindig,mindent jobban tudnak mint aki elvégzi!Nagyon bízom abban nem autizmusban szenved gyermeked!!!!
2013. dec. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg tegyél meg mindent a gyereked rendes fejlődése érdekében és ne foglalkozz a körülötted lévőkkel.

Nekem is gond van az egyik gyerekkel, de annyit hordom, annyit foglalkozok vele, gyakorlatilag vért izzadok, nem kis eredménnyel, de nincs időm meghallani a rosszallókat sőt nem is érdekel. Meg látják is, hogy keményen dolgozunk agyerekkel az orvosokkal.

2013. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én szinten egy ilyen kisfickó anyukája vagyok mint te. Hát sok erőt és kitartást tudok kívánni, és sok-sok türelmet. Ezért nem kell sírni. Jól oszd ki a fejét,és takarítsd el a háztól, ennyi. Sajnos mi is megkaptuk sokszor ezt, én mint egy harcikutya támadtam, és felajánlottam, hogyha annyira okosak, akkor cseréljünk egy hétre, aztán meglátjuk mit szólnának. Minden mondatod átérzem, csak annyit mondok, ne hagyd magad semmiképpen sem, mert akkor olyan mintha belenyugodnál abba amit mondanak. Pedig ez nem igaz. Elég egy szülés közben fellépő komplikáció, és kész a probléma. Nálunk oxigénhiány volt, és túlhordás. Elég ennyi ahhoz, hogy a környezetünk rossz anyának tituláljon, az óvodában szintúgy megvetéssel nézzenek ránk, és a gyerekeink legyenek a fekete bárányok, mert mások, és ez végigkíséri őket az egész iskolás éveik alatt.

Ereszd ki a körmeid, mert hogyha most ezt megengedte magának, legközelebb is megteszi!!!

Kívánom a legjobbakat!

2013. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Mi is megjártuk már a poklot. Pár emberrel meg kellett szüntetnem a barátságot, de nem bánom. Fel a fejjel, te úgyis tudod, hogy nincs igaza.
2013. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondtam volna, hogy most bizonyította be, hogy semmit nem tud erről a két problémáról és miután semmit nem tud, neked nincs szükséged egy rosszindulatú és buta ember tanácsaira. Problémád neked is van bőven köszönöd, nincsen szükséged olyan emberekre, akik még ezt fokozzák. A saját gyermekeit nevelje, ne a tiédet. Szerencsére az ő gyermeke egészséges. Adjon hálát az égieknek ezért. Minden jót. Majd otthagynám. Többet nem keresném..

Egyébként sokszor a tehetetlenség is ki tud az emberekből hozni hülyeséget és azt is nehéz elfogadni, hogy bárkivel előfordulhat tragédia is. (azért egy ADHD és egy enyhe fokú auti nem az!) Szociálpszichológiai tény, hogy másoknál lévő nehézséget hajlamosak vagyunk neki felróni, míg a nálunk lévőért a környezetet okolni. Így működik az ember, aki nem tanult szociálpszichológiát:) Ítélkezik, hogy védje magát:)

2013. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek, mert az sem mindegy, én is 3,5 évesen kezdtem beszélni.
2013. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!