Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiam keresztanyja (barátnőm)...

Fiam keresztanyja (barátnőm) kissé "megbolondult" én már a 2. babámat várom ő meg vissza fejlődik akkora k. lett, hogy az már irritál az internetre tesz fel magáról ilyen miniszoknyás képeket stb. Mit csináljak, mondjam neki ez egy kicsit sok?

Figyelt kérdés
Ja régen nem volt ilyen!
2012. márc. 11. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes barátság lehet, hogy idegen embereknek lekur-vázod. Nem írtad le a problémát rendesen, mert attól hogy miniszoknyás képet tesz fel, még nem lesz k.urva. Tehát nincs mibe beleszólnod. Írd körül a problémát rendesen, mert ez így....
2012. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem k... attól hogy miniszoknyás képet tesz fel a netre.... Képzeld, én még utcára is ki szoktam menni miniszoknyába, de attól még egyáltalán nem érzem magam k-nak. Miért irritál ez téged?
2012. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a terhesség az oka, hogy zavar? Mármint a hormonok miatt az ember mindenen kiborul. Az meg csak olaj lehet a tűzre tudat alatt, hogy te otthon vagy nagy pocakkal, stb. stb. ő meg csini cuccokat hordva csinál mindenféle programot?
2012. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ő élete, nem neked kéne eldönteni, hogy sok e.Vigyázz, mert ha ilyeneket mondasz neki, könnyen ősanyának nézz és lazábbra veszi a kapcsolatot.
2012. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Visszafejlődik? Azaz te haladsz egy úton, ami a non plus ultra, míg ő eközben úgy öltözködik, ahogy akar, és még le is fotózza? :) Nagyon durva!
2012. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de nem értem az összefüggést. Ő miniszoknyában jár, te meg 2 gyermekes anyuka leszel hamarosan... ÉS?

Attól, hogy valakinek gyermeke születik, még nem csak anya, hanem NŐ is. Én sem fogok "otthonkában" járni, mert hamarosan anya leszek. Mi a problémád konkrétan?

2012. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus kössünk bele az élő fába is viselkedés, de attól, hogy terhes vagy, még nem kéne. Én is az vagyok, a harmadikat várom. Most akkor ítéljek el mindenkit, pl. a saját tesómat, akinek még nincs gyereke és miniszoknyát hord??? Érdekes ötlet...

Amúgy még én is hordok miniszoknyát két terhesség között, sőt, most terhesen is van viszonylag rövid szoknyám és hordom is. Na és? Nem szűntem meg nőnek lenni...

2012. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gabka, pedig terhesen nem szabad, még k.rvának néznek! :)))))) Én is hordok rövidebb szoknyát, kényelmesebb is, meg én részemről szeretek csinos lenni, hordópocakkal is. Nyugodj meg, és inkább a babára koncentrálj, vagy sétálj egy nagyot.
2012. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na nem voltam elég érthető bocsánat nem a miniszoknya baj hanem a mostani viselkedése olyan mint egy 16 éves.Ezek olyan képek amiket a tini csajok tükör előtt csinálnak magukról érdekes pózokba....
2012. márc. 11. 18:44
 10/12 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok féltékeny csak nem értem ezt a viselkedést,de nem csak ez a baj vele szó szerint olyan mint egy tini már beszélni se tudok vele,valami történt,de nem tudom mi...
2012. márc. 11. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!