Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gyerek maszturbáció? Tapasztal...

Gyerek maszturbáció? Tapasztalat valakinek? Tényleg kinövik? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Családban egy kislánynál van ez a probléma. Nekem nagyon fura, ezelőtt nem hallottam róla. Pszichológus szerint majd kinövi, nem szabad rászólni. Nem az én gyerekem, de én nem tudom elképzelni, hogy ne szólnék rá. Telik az idő, közösségben is van, nem úgy néz ki, mintha kinőné, és mivel szeretem, aggódok érte, hogy mi lesz később! BÁrmilyen tapasztalat érdekel!

Köszi


2014. febr. 18. 23:32
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem ritka, nekem az egyik csinálta és baráti körben más kislánynál is előfordult. Akkor utánanéztem, mindenhol azt javasolták, hogy nem kell megszégyeníteni, de azt nyugodtan lehet mondani, hogy ezt ne mások előtt csinálja.


Én ilyenkor szóltam, hogy menjen be a szobájába, ez másra nem tartozik. Így mivel néha lustácska volt bevonulni, nem akarta a mesenézést megszakítani, már nem csinálta nyilvánosan és tényleg jelentősen megritkult.

2014. febr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
47%

Tisztelt kérdező, nem a mai társadalom a rossz ilyen téren hanem te.

Erre tökéletes kezelés a 9mm-es ólom tabletta szájon át adagolva egy beretta fecskendőből.

2014. febr. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szabad rászólni, mert egy életre szóló gátlás alakulhat ki benne a testével kapcsolatban. Kettesben szépen el kell neki magyarázni, hogy csak egyedül csinálja, mert másra nem tartozik.
2014. febr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Szokásos Gyakori kérdések "szuperanyui"! A sok rosszindulatú überintelligens nő, akik azonnal gondolkodás nélkül leírják, hogy mennyire rossz az ember ráfogva azt, amit ők csinálnak!

A pszichológus társadalomról annyit, hogy volt idő, amikor a teljes banda a méhkivételét és a homloklebeny átszúrását végezte a nők hangulatingadozásai ellen, illetve orrba-szájba elektrosokkolták a népet! Akkor nem volt igazuk, de MOST mindenképpen! :) Ti higgyetek nekik, nekem van saját értékítéletem!

Megértem, hogy nehéz elfogadni, ha a gyerekeitekkel baj van, könnyebb mindenki másra köpködni! A tanár a hülye, ha a gyerek 1-est kap, meg a többi gyerek, ha nem játszanak vele, stb.!

2014. febr. 19. 07:43
 15/53 anonim ***** válasza:
74%
Bizony, csak te vagy helikopter :)
2014. febr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
90%
Aki jót akar a gyerekének, az nem szól rá a maszturbálás miatt, hanem szépen elmagyarázza, hogy ez másra nem tartozik, de egyedül nyugodtan csinálhatja!
2014. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
84%

Látom, anyád nagyon beletaposott a lelkedbe gyerekkorodba kedves kérdező!

Te nem is aggódsz, csak jól ki akartad osztani a kislány szüleit, mert a te tökéletes világodban ezek a dolgok nem férnek bele!

Hát van egy jó hírem! A világ ettől sokkal bonyolultabb!


Javasolnék neked is egy ilyen maszturbációs kúrát! Rádfér :)

2014. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 Dilettáns döggomba ***** válasza:
88%
Kérdező, neked mi bajod, frusztrált vagy, mi? :D Képzeld, 3 éves korom körül felfedeztem a maszturbálást, titokban csináltam, és nem nőttem ki. Nem vagyok aberrált, idegbeteg, satöbbi, és még téves elméleteket se gyártok a gyermekkori maszturbálás következményeiről.
2014. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
86%
Most ledöbbentem! Még mindig van ember a Földön, aki szerint a maszturbálás nem normális dolog és szégyellni kell és letiltani róla a gyereket?? Jesszusom! Azt hittem, ennél azért tanultabb/értelmesebb lett a társadalom! Nem semmi!
2014. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
7%

Ne foglalkozz velük kérdező, tipikus elvakult anyukák, mennek a tömeg után, véletlenül sem gondolkodnak.


A múltkor egy anyuka azt írta itt, hogy őt izgatja szexuálisan, amikor a kislánya maszturbál. Szóval ilyenek ezek a szabadon nevelt emberek.


Mit is írtak az elején? KÍVÁNATOS? Hányingerem van, és még ők fejlődtek egészségesen, mi? Hát persze.

2014. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!