Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A vak gyerekeknek honnan...

A vak gyerekeknek honnan lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Integráltan tanul,de a délutánjai,hétvégéi,szünetei egyedül telnek.Az épek nem tudnak mit kezdeni a látás hiányával.De neki is kellene gyerektársaság.
2009. dec. 20. 12:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
:(
2009. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi,sokat segítettél.Most ezen is bőgök:(De tényleg sokat sírok.
2009. dec. 20. 12:20
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
hány éves?
2009. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
9 éves,és egy tündéri csaj.
2009. dec. 20. 12:24
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

szerintem az a baj hogy ilyen korban még legtöbb gyerek éretlen és nem értene.tehát valahonnan más vak gyerekeket kéne keresni.

pedig segitenék én de nemtudok:S

2009. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
És szerinted milyen idősen lehet számítani rá,hogy valaki elfogadja,és nem sajnálja?Esetleg meg is szereti,és szívesen lesz a barátnője?
2009. dec. 20. 12:52
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Esetleg nincs a szomszédságban vagy a rokonságban vele egykorú gyerek? Akivel tudnátok hármasban játszani, úgy hogy te segítesz a helyzeteket megoldani.
2009. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
idősebbeknél próbálkozz! én 14 vagyok, azt hiszem elég érett gondolkodású. én nagyon szívesen megismerkednék a kislánnyal!
2009. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
14 évesnek:erre nem is gondoltam,de ők nem sajnálatból lennének vele,vagy nem ciki nekik egy vakkal barátkozni?Mert ugye mindenki menőzni akar manapság.Tetszik az ötleted:)
2009. dec. 20. 13:04
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

utolsó vagyok. hát a plázacicáknak tuti ciki lenne, de akinek 2-vel is több az iq-ja, az nem cikinek érezné! Persze elsőre biztos furi lesz mindenkinek, hogy a kislány "más" mint a többi.

Táborban dolgoztam a nyáron, volt egy 8 éves kisfiú, elég sok barátja volt. Anyukája mondta el nekem, hogy a bal szemére nem lát... és felszabadultan játszott ennek ellenére! A többi gyereket meg nem zavarta, hiszen nem is tudták! Na jó, ezzel nem azt mondom, hogy titkold el, hogy a lányod vak, csak próbáld meg úgy kezeltetni, mintha ez teljesen átlagos lenne!

Elsőre persze jobb, ha válaszolsz a kérdésekre, stb, mert a korabeliek még gátlások nélkül megkérdeznek mindent, ami eszükbe jut, általában.

Igazából a nagyobb gyerekeket tartom én talán a legjobbnak, aztán egyszer csak elhozza mondjuk a nagyobb gyerek a hugát, mondjuk

Hova valósiak vagytok?

2009. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!