Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Normális dolog e hogy a két...

Normális dolog e hogy a két és fél éves kisfiam rajong a mosógépért pici kora ota?

Figyelt kérdés
Ha hagynám egész nap csak azzal foglalkozna nem érdeklik az àtlagos jàtekok csak a mosógép és amin kerék van es pörgethetö.vendégségbe mindenki lakàsàban a mosógépet keresi. Nem tudom màs is talàlkozott ilyesmivel?

2014. júl. 24. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a fiam is ilyen. Most 5 éves.
2014. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár az enyém 2 évesen a ventilátorokért rajongott, később jött a mosógép és az elosztó (hosszabbító, T-elosztó stb.) őrület.
2014. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Sok gyereknek van valami "kattanása".


Az enyém egy időben mindig cipelt magával valamit. Mentünk már egy zacskó pudingporral is cirkuszba.

2014. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó... elképzeltem.... percek óta röhögök :DDDDDD


unokatesóm volt ilyen :) nem a tv előtt ült, hanem az elöltöltős előtt. simán végigült egy 1,5 órás programot :D


én fiam az autókért rajong :) annyira, hogy 2 évesen még nem beszélt, de az összes utakon megtalálható autó márkáját felismerte jel nélkül is (azokat persze gyönyörű kiejtéssel tudta :)). most 4 éves, le se merem írni miket tud az autókról :D

2014. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4: 3. vagyok...


Jófejek ezek a kislurkók ám.

Voltunk dínós műsoron, jöttek a szülők mindenféle korú kisgyerekkel, akik sorolták hogy melyik dínó melyik, olyan szavakat használtak amit én ki se tudok ejteni.


A pudingporos kisasszony is nagy dínórajongó, ovis volt, amikor a Balatonnál egy strandfelszereléseket áruló eladótól - miközben a leányzó a műanyag dínós dobozban keresgélt - ékes csengő hangon megkérdezte, hogy tessék mondani van parasaurolophus?

A középkorú nő arcát nem tudom leírni.... csak hebegett, hogy nem tudom.... én csak árulom őket...

2014. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, kiskölyökként én is ilyen voltam :D A nyitja az, hogy egyszerre "felnőttes" a dolog, de hasonlít valamilyen játékhoz is --> sok gomb, villogó cucc, forog, rezeg, stb.


A mosógép nekem is kedvenc volt, de imádtam a mikrót meg a kazettásmagnót is :D Ja és édesanyám telefonját is állandóan elcsakliztam, egy ovális Siemens volt, még antennával... király labirintusos játékkal... imádtam :D

2014. júl. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a cipő a tuti. bármilyen. ha 44-es,akkor azért,ha hercegnős,akkor azért,ha papucs,akkor azért. a kezére húzza,négykézláb megy mindenhová vele. a szomszéd gyerekekhez,ha átmegyünk,az az első,h. leül a cipős elé és végigpróbálja az összeset. mindegyik szomszédban van favorit darab. a múltkorában hoztunk egy zsák ajándék cipőt ismerőstől,hát mondanom sem kell,h. órákig nem volt gond vele, a mennyországban érezte magát: csizma, papucs,félcipő,bokacipő, rolytos, bolytos, gumicsizma...stb

a gyerekorvoshoz már félek elmenni, a múltkor lekönyörgött egy verdás csilli-villi papucsot egy kisfiúról és ott a rendelőben négykézlábazott a kezén a papuccsal. tiszta ciki. 15 hónapos,remélem kinövi.

2014. júl. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kishúgom a távirányítóért volt oda.

A lányom a strasszköves, szegecses cuccokat szereti simogatni. Annyira, hogy az egyik pólómat folyton lenyulta, végül felhúztam az egyik parnajara

2014. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!