Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek 4 éves gyereknél...

Szerintetek 4 éves gyereknél már észre lehet venni, ha skizofrén?

Figyelt kérdés
Kettős személyiség, vagy csak simán dacos, őrjöngő?
2014. aug. 28. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Neveletlen. Ezzel nem téged minősítelek le!!!!!! Én sem tudok rendesen nevelni, mert az "okosok" csak ítélkezni tudnak, de nem mutatják meg hogyan kell.
2014. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
A skizofrénia és a kettős személyiség teljesen más dolog, a skizofrénia tévképzetekkel, hallucinációkkal járó betegség.
2014. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor kettős személyiség. Jelentkezik az ilyen korban már?
2014. aug. 28. 19:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, kifejtenéd, mi miatt gondolod ezt?
2014. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Okos, értelmes, aránylag jól kezelhető, bár nagyon makacs. Aztán, ha bedühödik (ha korlátozva van), teljesen kifordul önmagából, őrjöng, rombol, bánt. Nem használ semmi, se szép szó, sem egyéb. Teljesen olyan utána, mintha nem tudná, amikor vége van ennek a rohamnak, hogy mi történt. Lehet, hogy csak simán ilyen tipus, de nem nagyon tapasztaltam sem családon belül, sem a baráti körben ilyet.
2014. aug. 28. 19:55
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Elég ijesztőnek hangzik. Nem tudom, normális-e ez egy gyereknél, úgyhogy csak azt tudom tanácsolni, hogy beszélj egy szakemberrel, mert azzal semmit sem veszíthetsz, legjobb esetben megnyugtat, legrosszabb esetben pedig hamar kiderülhet valamilyen betegség.
2014. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Skizo gyermek közelről, ma már zárt intézetben (szerencsére) Konkrétan 3 évesen nagykéssel óhajtotta lemészárolni az alvó szülőket, 20 perc után semmire nem emlékezett a gyerek.
2014. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
32%
Skizofrénia általában huszonéves korban jelentkezik
2014. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekkori skizofrénia előfordulhat már ebben a korban is. A leírtak alapján viszont nem valószínű, hogy itt ez az eset áll fenn, bár szakember is csak hosszabb megfigyelés után tud pontos eredményt mondani, szóval az én véleményem nem sokat számít. Ha nagyon aggódsz, keress fel egy pszichiátert, ő töbet tud mondani, mint mi.
2014. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Nincs semmi baja, egyszerűen most abban a korban van, amikor mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja. :)

Ezt a videót nézd meg, 15-17 perc között választ kapsz a problémádra.

https://www.youtube.com/watch?v=AyZnREGEFgE

2014. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!