Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Normális ha 13 éves fiam még...

Normális ha 13 éves fiam még mindig bepisil?

Figyelt kérdés
Éjszakánként elég gyakra előfordul ez a "baleset"
2014. szept. 22. 05:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2014. szept. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha tényleg bepisil, annak valami oka van. Biztos, hogy pisi? Nem lehet, hogy éjszakai magömlése van?
2014. szept. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egészen biztos, hiszen elég nagy folt szokott az ágyán lenni. Meg szúrós a szaga is.
2014. szept. 22. 06:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem normális! Te is tudod, azért írtad ki. Vizsgáltassátok ki szervileg, vagy menjetek el vele pszichológushoz!
2014. szept. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat éves kir felett nem nirmalus az éjszakai bepisiles! Ennek lehet testi es lehet pszichikai oka! A Heim Pál kórházban van ilyen reszleg, ahol kivizsgálják a fizikai reszt. Ha ez negativ, akkor ebben a témában jártas pszichológust kell felkeresni. Ez újkeletű pribkema nálatok, vagy regi?
2014. szept. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert szerinted normális? Nem is értem a kérdést,de várj segítek: NEM!,nagyon nem normális (de ennek szerintem egyértelműnek kellene lennie)
2014. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Figyeld meg, hogy mikor pisil be. Tudom, hogy ez ekkora gyereknél nehézkes, de elalvás után 1-2 órával menb be hozzá, tedd be a kezed a popsija alá és érezni fogod.

Ha az alvás korai szakaszában pisil be, akkor pszichés oka van valószínűleg, ha hajnalban, akkor meg szervi.


Ettől függetlenül mindenképp keresd fel a háziorvost, csináltatni kell vizeletvizsgálatot stb és ha az nem mutat ki semmit, akkor pszichológust kell felkeresni!

2014. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy nem normális, de ettől függetlenül nekem sincs ötletem sem, hogy mit lehetne tenni ellene. Nekem a 8 éves lányom szokott bepisilni éjjelente, természetesen ki van vizsgálva tetőtől talpig, testileg, lelkileg, mindene tökéletes, több orvos is mondta, hogy el sem hiszem, hogy mennyien szenvednek ettől a problémától. Ne aggódjak, majd el fog múlni, ha megérik az idegrendszere. Végülis nem aggódok, de azért nem bánnám, ha már vége lenne ennek a korszaknak. A férjem is sokáig bepisilt éjjel, nemrég mondta sógornőm, hogy emlékszik rá, hogy 13-14 éves korában is voltak balesetek.

Mi most a cseppcsengőt használjuk, 1 éve már próbáltuk, de még nem vált be, mert nem ébredt fel a sípolásra, most bízok benne, hogy hatásos lesz és végre száraz lenne minden éjjel.

2014. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Komoly ez a kérdés? Persze, hogy nem normális. Menjetek el a gyerekorvoshoz, el fog küldeni nefrológiára, laborba, külféle szervi okokat keresve. Ha ezeket kizárja, akkor jön a neurológia vagy pszichológus.


Eddig nem vizsgáltattad ki??? Ne halogasd, mert ha nagykorú lesz, nem biztos, hogy önszántából megteszi. Ráadásul beszűkül az élete, nem mer majd táborba menni, barátoknál (barátnőnél!!!) aludni, szorongó lesz, ha ugyan még nem az. Nem szabad tovább várni, már eddig sem lett volna szabad!

2014. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem normális. Ha elalvás után pár órával pisilt be, akkor szerintem valami trauma éri/érte. Ha hajnalban akkor biztos, hogy van valami betegsége. Biztos nem magömlés?
2014. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!