Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hiperaktívitásra miket ajánlot...

Hiperaktívitásra miket ajánlotok? Étkezés, vitamin, gyógyszer, fejlesztés, könyv stb, bármi.

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 21:46
 1/2 Tóthné Zsuzsi válasza:
Én sok mindennel próbálkoztam az elmúlt 3 évben a kisfiamnál,ami beválhat,nálunk segitett ,kezelhetőbbé és nyugodtabbá vált,az omega3-as aktivál vitamin,és a Sedativ PC homeopátiás tabletta.Kaptunk nyugtatót is ,de attól pár óráig olyan volt ,mint a zombi,aztán meg jobban pörgött,mint előtte,ugyhogy nem ajánlom a pszichiáter által felirt tablettát.Persze ez függ az állapot súlyosságától. A kisfiam már 5 éves lesz ,és az oviban elég jól veszi az akadályokat,szépen próbálja kontrolálni magát,bár evésnél,alvásnál felügyeletet kiván,mert nem marad egyhelyben,és időnként bepróbálkozik,nálunk viszont már inkább magatartási gondok jelentkeznek jobban.Elvileg ,és ezt nem értem,orvosi szempontból a fiam "épértelmű" amit persze tudunk,mert értelmes okos,és nem is ezmiatt kértem a vizsgálatot,magatartási ,viselkedési problémáink vannak...
2014. okt. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lovagolni járunk, és kutyás terápiára. Szerintem sokat segített. Ügyesebb, szófogadóbb...

Most 5 éves.

2014. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!