Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista gyerekekkel foglalkozó...

Autista gyerekekkel foglalkozó szakemberek?

Figyelt kérdés
Hol keressek, hol találok olyan autiszmussal foglalkozó szakembert, akihez el lehetne járni fejlesztésre vagy akár házhoz jönne? Olyan érdekelne, akinek kifejezetten fekszik ez a terület. 3-4 éves kisgyerekről van szó.

2014. jan. 18. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol?
2014. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapesten
2014. jan. 18. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] Itt tudnak segíteni.
2014. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mi a korai fejlesztőn keresztül jártunk egy csajhoz. ő kifejezetten autistákkal foglalkozik, azon belül is a kommunikációs problémákkal, tehát amik nekik mennek nekik a kommunikáción belül, azokra direkt módon megtanítja. ilyen a kérés, köszönés, különbségek felismerés, mimika, stb.

szabó mariann, szerintem a honlapjukon megtalálod, de nem tudom, hogy fejlesztőn kívül is vállal-e foglalkozásokat.

2014. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha házhoz járót szeretnél, én azt javasolnám, hogy hirdess a Bárczin az autizmus szakirányos hallgatók között. Ők lelkesek, rugalmasak, van szabad kapacitásuk (és nem feltétlenül kezdők, én tudok olyat, aki nagyon régóta autikkal foglalkozik, de mivel csak most indult ilyen szakirány, hát most végzi...)
2014. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
2014. jan. 19. 13:24
 7/7 anonim válasza:
Zala megyében tud valaki ilyen szakembert?
2018. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!