Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A rossz gyerekeknek miért a...

A rossz gyerekeknek miért a fenekét verték el? Ki lehet azt bírni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert pont az a legkibírhatóbb. Jobb, mintha az arcát vernék.
2014. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Az még a jobbik eset hidd el. Rajtam nagyon sok főzőkanalat eltört anyám (a fejemen) azért lettem ilyen lökött. A csukloja is eltört rajtam.
2014. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De fáj az, ha valakinek elverik a fenekét?
2014. nov. 18. 21:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ha főzőkanállal verik el az tud fájni rendesen, de puszta kézzel kibírható... pofon sokkal fájdalmasabb... miért kérdezed?
2014. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Értem.

Mert barátomat otthon elég szigorúan fogják és most kapott egy intőt, mert hülyeséget csináltunk és mondta, hogy ő ezért kikap...

2014. nov. 18. 22:00
 6/15 anonim válasza:
77%

Nem fog hátrányára válni... a főzőkanalas, csuklótörős részen nagyon röhögtem, ez megvolt nálam is:DD

Ha nem sportból verik, hanem mert épp valami orbitális baromságot csinált, nem szenved lelki törést :D

2014. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ki is kapott érte, nádágszíjjal.

Szerintem elég kemény ez...

2014. nov. 19. 19:55
 8/15 anonim válasza:
59%

nem, nem lehet kibirni, abba bele szokas halni :P


Sajnos eljutottunk oda hogy ha egy gyerek kap egy pofont azt mar gyilkossagnak eli meg, meg rohan a birosagra.

Igenis oda kell csapni (persze csak esszel) a gyereknek neha amikor valami nagyon rosszat tesz.

2014. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
68%
A pofont magam részéről megalázónak tartom, de egyébként híve vagyok az alkalmi testi fenyítésnek - természetesen nem szadista módon. Az elfenekelés nagyságát szerintem a csinytevés mértékéhez kell szabni. Hogy fáj-e? persze,hogy fáj, de később ez meg fog térülni. Én már jóval túl vagyok a nyugdij korhatáron, de a hajdani tsti fenyítések ellenére szeretettel gondolok a szüleimre! Még annyit, hogy igazságtalanul sohasem kaptam ki.
2014. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Lány létemre én is kapam nadrágszíjjal, de csak anyámtól. Apám még a hangját sem emelte fel soha. Amiket csináltam attól ma már a hajam szála is égnek állna, ha a gyerekeim tennék.
2014. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!