Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 4 hónapos kisfiam, egész nap...

4 hónapos kisfiam, egész nap nyűgös, sokat sír, és keveset alszik. Valaki jár még hasonló cipőben? Nagyon nehezen bírom már.

Figyelt kérdés
Nem újkeletű a dolog, szinte néhány hetes kora óta ilyen (egy két jobb napja van talán). Két hónapos sem volt, mikor kivizsgálták a kórházban, de csak annyit állapítottak meg, hogy meglehetősen hasfájós. Most már nem mindig produkálja a tipikus hasfájós tüneteket, de iszonyú nehéz vele így is. Mivel nagy súllyal született, már hét és fél kg körül van. Kizárólag anyatejes, de fontolgatom a hozzátáplálást, mert gondoltam arra is, hogy talán éhes?! Van még valaki, aki ennyit kínlódik a hasonló korú babájával? Hogy bírjátok? Én már nagyon el vagyok keseredve! :(

2014. nov. 29. 17:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, teszünk egy próbát vele! Köszönöm a tanácsod! :) Úgy látszik nekem sem egy ilyen "eszik-alszik" baba jutott, de remélem, azért kicsit javulgat a helyzet idővel! :)
2014. dec. 8. 09:40
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozza. Fontos h.anatomiailag jo eszkozt valassz (kengurut semmikeppen) ha kendot hasznalsz akkor jol kosd meg. Sokan mondjak h.nem szeretik a babajuk a hordozast valoszinu rosszul hordoznak. Olvasgasd a hordozohaz.hu iromanyait. Szivesen segitek en is ha tudok !
2014. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Ja es javul a helyzet de sosem lesz konnyu vele. Neha majd megkapod h.nem nevelted meg elegge es akkor majd elbizonytalanodsz de kozben tudod h. O ilyen habitusu es kesz. Te csak figyeltel a jelzeseire. Kesobb am "meghalalja" a sok gondoskodas. Nekem azt mondtak a hordozohazban h.az en babam igenyes :) mindenre jelez ami az elejen nehez de kesobb megeri :) hajra neked is! A kell segitseg szolj!!!
2014. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Őszintén, néha úgy tűnik, egyre nehezebb vele. Eddig egész mosolygós napjaink voltak. Néhány napja visít egyfolytában, bármit teszek is vele. Este pedig szépen el szokott aludni, de most 2-3 órás tortúra az is! Teljesen kétségbe vagyok már esve miatta...
2014. dec. 9. 13:36
 15/17 anonim ***** válasza:

Es mit probaltal ki azota?

Hordozo???

Nem lehet nem almos mikor altatod?

Figyi tudom h.olyan mintha orokrenigy maradna de tenyleg jobb lesz. En is olyan nehezen ereztem ra h.mikor ki baja van. Mivel probalkozol megnyugtatni mikornsir? Cicit adsz neki mindig?

2014. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem kap mindig cicit, mert nálunk nem jött be az igény szerinti szoptatás... Tűlette magát, és még jobban fájt a hasa, és rengeteget bukott. Próbálom önálló elalvásra szoktatni, (ezt javasolták) de ez is egy rémálom. Órákat sír az esti elalvás előtt, bármit is teszek... Azt hiszem, Ő nagyon nehéz természetű baba.A tanácsadás is mindig tőlünk hangos, nincs el a babakocsiban, nem lehet vele egy jót sétálni, mert végigüvölti az utcát. Amúgy sokszor jókedvű is, és olyankor hatalmasakat nevet, de csak akkor, ha 100%-ban vele foglalkozom, és épp minden klappol nála...
2014. dec. 11. 11:36
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
Az enyémnek az volt a baja, hogy melege volt. Nem is gondoltam, hogy ilyen egyszerűen orvosolható problémája volt,mert nem izzadt, nem volt piros, de mióta lazábban öltöztetem,sokkal jobbakat alszik, ezáltal nem nyűgös napközben. Van segítséged?
2014. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!