Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Felettünk lakó kislány 6 éves múlt, ebéd után én úgy gondolom nem alszik... Enyém az alszik, de ha így ugrál a fölső gyerek, akkor nem sokáig. :( Mióta itt lakunk észrevettem ezt, szünet van, ilyenkor kibírhatatlan... Este is vagy éjfélig ugrál, szaladgál. Enyémnek takarodó 9 után. Másnak sem delel a gyereke?
2014. dec. 29. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
Teljesen normális, hogy nem alszik napközben egy iskoláskorú gyerek. Az lenne a fura, ha aludna ebéd után.
2014. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

6 évesen már nem minden gyerek alszik délben; sőt, sok 5 éves sem.


Az este miatt én szólnék, 8-f9 után legyenek tekintettel másokra is.

2014. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
99%
Igen, teljesen normális.
2014. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
iskolás gyerek nem alszik. teljesen normális, az iskolában sem fekszenek le, sőt az iskolaérettség egyik feltétele. enyém 5 éves, már pár hónapja nem alszik délben.
2014. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek, 6 éves gyerek nem alszik délben. A szült viszont udvariasan meg lehet kérni, hogy intse csendre a gyereket, ilyenkor lehetőleg ne ugráljon.Este 9 után pedig a szülőnek illene rászólnia a saját gyerekére, hogy csend legyen. Mondjuk, az éjfélig való fentlét nekem is borzasztó furcsa.
2014. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Èn 2 èves korom utàn nem aludtam dèlben, öcsèm se, a fèrjem szülei elmondàsa alapjàn 3 èvesen szokott le a dèli alvàsról de a testvèrei is kb ennyik lehetek...pedig 5en vannak.

A lànyom sohasem aludt dèlben inkàbb 4 5 felè dőlt ki most 5 èves eggel 6tòl este 9ig lefekvèsig bírja. Fiam 8hónapos hàt ő napközben megdől 2x 3x kb 30 percekre de ennyi a többiben körbemàssza a 76nm ès minden kiàló bütykön fel akar kapaszkodni....tehàt èn is trappolok itt az alsò szomszèdnak :-)

A mi felettünk lakó kisfiú is egèsz nap ugràl...igazàból nem is ismerek olyan gyerekekt aki alszik napközben :-)

Gyerekek,hol tomboljanak ha nem otthon, a panel, tàrsashàz meg ilyen...

2014. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5 éves a fiam, ha fejem tetejére állok, akkor sem alszik délben már hónapok óta.
2014. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen.
2014. dec. 29. 16:04
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ez szoktatás kérdése..nem is biztos hogy kell aludni elég lehet egy csendes pihenő. Az iskola előtt viszont jó hozzászoktatni hogy már nincs ebéd után alvás. Az ovodákban is így csinálják, egyre kevesebb a szundi, hogy mire suliba mennek ez ne legyen gond. Az esti "cirkuszért" viszont én biztosan szólnék, nem csak a gyerek érdekében, hanem a többiekében is. évesen nem tudják időben letenni mi lesz később, te jó ég. Lehet hogy sok édességet eszik...?
2015. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!