Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 10 éves kislányunk állandóan...

10 éves kislányunk állandóan leskelődik a férjem után. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Kulcslyukon keresztül leste ki őt a fürdőszobában és minden trükköt bevet, hogy meztelenül láthassa. Férjem véleménye, hogy ez teljesen normális és ha nem lenne ilyen kíváncsi akkor az már probléma lenne.

Hát nem tudom, engem zavar.


2010. febr. 16. 11:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Normális :)) A gyerekeket érdekli az emberi test, főleg ennyi idős korban. Nincs abban semmi káros, ha egy gyerek néha látja az apukáját, anyukáját ruha nélkül. Nem sokára ő is szégyenlősebb lesz majd, amikor elkezd kamaszodni :)) Esetleg ne kelljen a kulcslyukon leskelődnie...akkor nem biztos, hogy ennyire érdeke lenne számára...
2010. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

mivel tiltva van érdekesebb.

ő még a nemiszervekkel nem foglalkozik. mi baj van ezzel? Mi simán öltözünk vetkőzünk előtte, és megnéz bennünket aztán megy tovább.

a tiltott gyümölcs mindig édesebb...

Ez igaz a 18 éven át tartó gyereknevelésre. csak olyat érdemes tiltani, amivel életveszélybe sodorja magát.

2010. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem foglalkozik a nemi szervekkel 10 évesen??dehogyisnem!pont az érdekes neki.szerintem egy darabig hagyhatjátok,én is leskelödtem,emléxek rá:)

(Zsoka)

2010. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem lenne tabu nálatok a meztelenség, nem leskelődne. Nem kell abból gondot csinálni, ha esetleg meglát benneteket meztelenül. Ezt természetesen kell kezelni, mert az is! Ő is mutatkozik előttetek, vagy esetleg fiú barátai előtt meztelenül?
2010. febr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Éppen ez az, férjem kicsit sem szégyenlős, nem csinál belőle gondot, hogy átöltözzön, lezuhanyozzon a lányunk előtt, ha éppen ott van.

Ez nem is baj, csak féltem a gyerekünket, ezért kérdeztelek Benneteket, nehogy később jöjjön ki valami probléma ezáltal.

2010. febr. 17. 09:31
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
A kislány sem szégyellős? Ő is meztelenkedik előttetek?
2010. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Van vele egykorú, vagy kicsit idősebb fiú testvére,vagy más fiú rokon, akit szokott meztelenül látni? Lehet, ha Ő fiú lenne, az Anyukája után leskelődne. Ez természetes gyermeki kíváncsiság. Ő lány, tehát a punci nem érdekes neki.
2010. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Normális csak nem 10 éves korban.Az én lányom 8 éves és már vagy négy éve túl van ezen a leselkedős időszakon szerencsére.Ő már ehhez túl nagy neki már meg kéne érteni hogy nem szabad.
2010. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Az én 10 éves lányom nem megy be a fürdőszobába, ha az apja fürdik. A 6 éves húga sem. Természetesen láttak már meztelen testeket, de nem sűrűn. Nem napi téma nálunk a dolog. A férjem viszont nem öltözik át előttük.( mármint nem látják őt ruha nélkül)
2010. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ez ssose volt tabu. Mi sokszor öltözködtünk a gyerekek előtt, ma már felnőttek, de ha véletlenül bemegyünk egymáshoz,amikor épp öltözködünk, nem csinálunk belőle problémát. Ezt azért is vezettem be már születésüktől,mert én egykeként sose láttam a szüleimet még fehérneműben sem, s mikor betegek lettek,s ápoltam Őket, nagyon kellemetlen volt látnom pl.fürdetéskor,stb. Kíváncsi is voltam,innen-onnan olvastam össze mindent stb. A saját gyerekeimnek mindig mindent elmondtam, így mindig bizalommal voltak hozzám. Szerintem sokkal jobb és természetesebb,mint a kukkolás. Az már inkább nem természetes....
2010. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!