Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A kislanyomnak van egy jateka...

A kislanyomnak van egy jateka ami mostmar nem zenel. Mindig ugy aludt el. Mivel most nem zenel, nem nagyon akar aludni. Szeretnek neki venni egy masikat, de mar nem kaphato (Brendonban vettem, cuddly giraffe,32cm) Mit csinaljak, hogy egyedül aludjon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia a váci úton a brendonban lehet kapni
2010. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt elfelejtettem írni, hogy ha regisztrálsz meg is tudod rendelni és házhoz szállítják neked.

www.brendon.hu

zs

2010. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Megnezem.
2010. jan. 31. 12:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Megneztem,de csak a kicsi van,amit alul kell felhuzni.A mienket a nyakanal kell.A nagyobb cuddly giraffe,meg nem zenel.alig hasznaltan is vennek.
2010. jan. 31. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem zenél? Nem lehet megjavitani? Én javitok gyermekjátékokat, elektronikust és mechanikust is. Az én fiam szerencsére a pokrócon található "cetlit" szerette meg, 5 éves de még mindig a "papirostakaró" ad számára megnyugvást, ezért kéne sürgősen pótolni. Ha esetleg elküldöd nekem megnézem szivesen, hogy javitható e. Igaz a varrás nem lesz szép, ugyanis belülről varrni nem tudok, de a picurka úgy is örülni fog neki!
2010. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindi kidobalta a kisagybol,es egy idö utan mar nem zenelt.Mi is cimke maniasok vagyunk.Zene,cimke,alvas.A varras nem jelentene gondot,csak azota mar kimostam a gepbe,es Nemetorszagban lakom.Ez a gond!!DE azert aranyos vagy!!Köszi
2010. febr. 3. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!