Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 5hónapos fiam nem alszik...

5hónapos fiam nem alszik éjszaka és még hisztizik is napközben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

csak anyatejes a fiam és 1,5-2,5 óránként kell fel éjszaka, hatalmas sírás közepette. Nem fogadja el a cumisüveget,mindegy hogy mi van benne (anyatej,tápszer) Napközben pedig képes sírásba kezdeni, amolyan hisztibe ,(nem látom különösebben az okát miért) ha már nem lát azonnal abbahagyja.

Ez 2 különálló kérdés,de nem szerettem volna két külön topikot nyitni. Remélem vki tud nekem segíteni, vagy vmi jó ötlettel szolgálni.



#alvásprobléma #hiszti csecsemönél
2015. júl. 22. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Feltűnt, hogy kánikula van? Mindenkit megvisel...


Hisztizni nem tud egy baba.

2015. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szomjas, azért szopizik ilyen sűrűn. Kánikula van, ez nagyon megviseli őket.
2015. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Tudom, hogy manapság nem divat mert az igény szerinti szopi a menő de esetleg vizet vagy babyteát nem fogad el? Lehet, hogy szomjas vagy melege van.

Nem hiszem, hogy hiszti..talán melege lehet. Ha nap közben is lbeállnátok a tusoló alá!? Egy próbát megér. Baromi fárasztó lehet plusz te is ingerlékenyebb vagy a melegbe. Kitartás!!!

2015. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet jön a foga, altatnod kell napközben is, akkor nem lesz nyüszi
2015. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Nem élünk Magyarországon, itt nincs kánikula. Foga? Végülis lehet, h jön már a felső kettő is, az alsók már kint vannak (4hónapos jöttek elő) Hát ennyi idősen nincs hiszti? Akkor miért tűnik annak? Rendesen megrúg, ha leteszem őt, vagy ha nem engedem őt felülni és hangosan sikít és közben olyan mérges szemekkel néz. Nem tudom.. Új anyuka vagyok, tanácstalan és nincs mellettem senki aki érdembe tudna segíteni, ezért fordultam így hozzátok látatlanba.
2015. júl. 23. 01:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Mint totál laikus kérdezem, TE nem vagy mostanában ideges? Feszült? Nem borított ki valami? Szerintem a kicsik megérzik az ilyesmit. Ha új anyuka vagy és nincs segítséged, simán lehet, hogy kivagy idegileg és vele is kicsit "morcosabb" vagy ezért, ez ellen tiltakozik ő.

Persze ez csak egy tipp.

2015. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre valaki! Köszönöm, ezzel sokat segítettél nekem
2015. aug. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!