Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért viselkedik így a kislányom?

Miért viselkedik így a kislányom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szüleimmel egy házban élünk de külön emeleten lakunk a férjemmel és a lányommal. Szüleim elutaztak egy hétre, semmi gond nem volt a gyerekkel, evett aludt játszott.Sok időt tölt a földszinten a nagyszülőkkel és egy álom gyerek volt eddig. Amióta itthon vannak nem ismerek a lányomra, teljesen kifordult magából, üvölt elalvás előtt és csak velem tud elaludni, pedig eddig anyukámmal is simán elaludt. Most az evésnél is gondok vannak, alig akarja kinyitni a száját és mindenért hisztizik. Jah és 14 hónapos Viszont ha nincs itthon anyukám akkor semmi gond nincs vele.Nem tudjuk mi történhetett vele, amikor el akarom venni a nagymamától, üvölt mint a sakál és annyira sír hogy nem vesz levegőt. Valaki segítsen hogy mit csináljak vele mert megőrülünk itthon!! Mi lehet ez nála és mit tegyek?


2015. aug. 12. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak megzavarta őt, hogy nagyiék eltűntek egy hétre, aztán újra felbukkantak.

Anno amikor anyu a húgomat ment megszülni, másfél hétig nem láttam őt otthon (2 éves múltam akkor), utána szó szerint levegőnek néztem őt, és mindennel a nagynénémhez szaladtam. Ezt anyu mesélte utólag. Kis idő múlva abbahagytam, azóta se volt ilyen.

2015. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!