Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mitől viselkedik agresszívan...

Mitől viselkedik agresszívan a másfél éves kislányom?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon türelmetlenül viselkedik a kislányom, rengeteget hisztizik, és elég sűrűn éjjel is nyugtalanul alszik (van úgy, hogy 1-2 óránként felsír, iszik, majd visszaalszik). Ezen minden gyermek átesik vajon? Vagy a fogzásnak köszönhetem?
2009. jún. 3. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogzáshoz nem kötném, nem fájhat annyira. az enyém 2 és fél éves és most hisztis.Ugygondolom mert nem tom lefárasztani.Régebben 1évess körül délután volt a sétánk játszótérre, az elég jó volt, de mostanság csak az udvar marad és az nem elég....Nálunk nem iszik este. Miótra elvettük a cumit és nagyágyba került még át is jár hozzánk...ajjh...én is tanácstalan vagyok és fáradt... kitartást és türelmet kívánok!!!ja 1 évesszülire kapott zenecuccot:xilofon,csörgő,dob,stb Az egész jól lefoglalta, közös éneklés :) Ó a régi szép idők amikor csak pár hónapos volt!!!!! :)
2009. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a korral jár!!!Majd elmúlik.De azért amikor hisztizik nappal akkor lépjetek fel eréjesen.Ha nem mukodik,akkor hagyjátok magára.Majd lenyugszik és keres titeket a lakásban.Ami az éjjeli hisztit jelenti.1 ebben a korban (18 hó)Jonnek a hátso rágó fogak,ami egy kicsit hosszadalmas dolog.2 ok is kezdenek álmodni.néha rosszat ´néha jót.Vannak helyzetek amikor annyira tudnak uvolteni éjjel ,hogy nem lehet oket megvígasztalni.Olyankor én csak ulok az ágy szélén és nézem.10-15-perc utan elhallgat beteszi a cumit a szájába és úgy elalszik mintha,mi sem tortént volna.Nekunk a doki azt mondta ,hogy a korral jár .Majd elmúlik.ùgy hogy csak turelem!!!
2009. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 6. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!