Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi miatt zárhatnak ki kisgyere...

Mi miatt zárhatnak ki kisgyereket óvodából? Ismerős eset, vagy hallomás?

Figyelt kérdés

Nálunk van az oviban egy kisfiú,sajnos pont az én lányom szemelte ki verőzsáknak és röhej,hogy nem tehetek semmit!

Az óvónő azt ígérte jobban figyel rájuk,de halottnak a csók!

Mennyi az annyi,amiért kizárják a kis Ördögöfiókát?

Tudom csúnyán hangzik,amit leírok,de húzza a lányom haját,tegnap megharapta,múlthéten megkarmolta,azelött a nyakát kapta el és a falhoz szorította!Fenyegetően áll elötte és hadonászik felé egy állattal a kezében,ezt is pár hete láttam!


2010. márc. 13. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ezt nem szabad hagyni!

Beszéltek már az óvónők a gyerek szüleivel?

Ha úgy látod, nem változik semmi, számoltasd el az óvónőket!

Mit intéztek, mit beszéltek, ne hagyd magad lerázni.

Szegény kislány..

Én biztos nem tudnék magamon uralkodni és elkapnám a kölyköt. De ezt nem tanácsolom..

2010. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Szia!Nálunk is van ilyen az ovinkban.Az egyik kisfiú mindenkinek nekimegy, még az ovónőnek is, elképesztő dolgokat mond...A szülők már aláírást is gyűjtöttek, hogy vigyék el a gyereket innen, de azt mondta az óvodavezető, hogy nem lehet kizárni a gyereket az oviból. Volt kinn a nevelési tanácsadóból is megfigyelő, meg járnak külön foglalkozásokra is, de mást nem lehet tenni. Várni hogy megjavul. Vagyis nekünk ezt mondták az oviban.
2010. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
A húgomnak oviba szándékosan betörte az egyik kisgyerek a száját a hintával. már vagy 8 éve. én mentem érte és ne tudják meg hogy ordítottam a dajkával. semmi büntetést nem kapott a kisfiú csak tőlem egy délután hazafele menet. az oviba viszont semmit nem mondtak rá csak hogy majd jobban figyelnek.mikor az új ruháját leöntötte kakaóval meg ilyen csúnya dolgokat csinált a húgommal csk egy enyje benyét kapott. anyuék ki akarták venni az oviból a húgom aki a végére sírva jött haza mindig, de megígérte az óvó néni, hogy jobban figyel. nem így lett.
2010. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
ja azt akartam kihozni ebből hogy ne tedd ki ennek a gyereked. én kivettem volna rég onnan. nem szabad hagyni.
2010. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
vagy mond csak hogy ki akarod venni, akkor hátha jobban figyelnek
2010. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Falun nincs sajnos minden utcában egy óvoda!

3 falu összevont ovija ez,a legközelebbi 15kmre van bent a városban,de én itt dolgozok,nagy tortúra lenne!

A kisfiú anyukája ráadásul otthon van a kisebbikkel,így talán méginkább jogos lenne,ha őt vennék ki,tanácsolnák el!

2010. márc. 14. 11:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüllővel és ajáld neki a nevelési tanácsadot, az ovónőket is kérd meg hogy a gyerek anyával is beszéljenek. A lányoddal is beszálj mond meg neki hogy ne hagya magát, nem szép dolog de most kell megtanitani a kicsinek hogy néha vissza lehet ütni.
2010. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem a gyerek tehet róla hogy így viselkedik, hanem a szülei!

Az ilyen kicsi gyerek még nincs tisztában azzal, hogy mit csinál! Meg van az oka annak, hogy így viselkedik, és a gyökere otthona van. A nevelési tanácsadó jó ötlet.

A saját lányodnak meg tanítsd meg hogy védheti meg magát amíg nem találtok megoldást.

2010. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Érdeklődj a családvédelminél.Ha esetleg elhanyagolt a gyerek, a szülőkkel ott foglalkoznak.
2010. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Forduljatok Gyámhatósághoz, családsegítőkhöz, családügyisekhez. Több szülő fogjon össze, és együttes kérelemmel menjetek a gyámügyhöz. Én ezt tenném. Ez egyébként elképesztő, és felháborító! Drukkolok hogy sikerüljön!
2010. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!