Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 3 éves a kislányom, és nagyon...

Jason 1988 kérdése:

3 éves a kislányom, és nagyon hisztis. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most múlt 3 éves a kicsi, és nem bírok vele néha. elváltunk, egyedül nevelem. Mostanság mindenért hisztizik, sokat sír ok nélkül. Éjszaka töbször felébred sírva, és csak sír. nem tudom mit tegyek. Nem sok időnk van egymásra a munkám miatt, de szeretetben nyugodt környezetben édesanyám vigyáz rá míg dolgozom. Mit lehet tenni?
2015. nov. 4. 03:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megviselte a válás, hogy neked kevés időd van rá. Ahogy leírod, szerintem nem dacról van szó, hanem érzelmileg nem kiegyensúlyozott. Nagyon sok türelem, beszélgetés, próbálj minél több időt tölteni vele.
2015. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 évesen normális, ha hisztis. Szabályrendszer, következetesség és sok türelem kell, ha ezek megvannak, idővel kinövi.
2015. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok szeretet, odafigyelés, pozitív motiváció.

Kerüld az olyan fegyelmezési módszereket, amelyek a szülőtől való elválást jelentik, pl.sarokba állítás.

Vezess be jutalmakat, és ha nem viselkedik jól,akkor nap végén ne kapja meg. Együtt alszotok? Ha nincs párod, szerintem nyugodtan, jobban fog aludni. Szorong, és magányos.

2015. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Velem alszik, de néha már vicc amit csinál, legyen az bármi, kiveri a hisztit pl elalvás előtt nem mese megy, vagy kitalálja hogy éhes pedig előtte vacsizott, és ezt persze sírva ordibálva adja elő...
2015. nov. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!