Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek tényleg bűnös a...

Szerintetek tényleg bűnös a kisfiú kezeit összekötő óvónő?

Figyelt kérdés
Ellenzem a testi fenyítést, de ez szerintem nem az, inkább megleckézteti vagyis elgondolkodtatja a gyereket.

2015. dec. 11. 19:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
2015. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Emlékszem egy esetre az oviban az egyik ovitársamat megharapta egy kisfiú, aznap ebédre ő egy csontot kapott míg a többi gyerek megkapta a finom ebédjét. Persze egy tíz perc eltelte után neki is odaadták. Akkoriban eszébe sem jutott senkinek, hogy most pszichológushoz kellene vinni, szerintem a mai szülők kicsit túlzásba viszik.
2015. dec. 11. 19:28
 3/34 anonim ***** válasza:
50%
Ha a te gyerekeddel történt volna, még bólogatnál is?
2015. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Ez kétoldalú dolog, ha a te gyereked lenne akit bántott, akkor mit gondolnál? Én nem gondolom, hogy a gyerekekre rá kell hagyni a rossz, esetleg másnak ártó viselkedést.
2015. dec. 11. 19:30
 5/34 anonim ***** válasza:
55%
Én nevelem a gyerekeimet. Ez alap nekem, de sajnos mostanság menőbb tabletet venni az 1 éves kölöknek, hogy egész nap kussba legyen, így nem kell nevelni.
2015. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
6%

" Én nem gondolom, hogy a gyerekekre rá kell hagyni a rossz, esetleg másnak ártó viselkedést.

"


Naná hogy nem szabad hagyni. De úgygondolom ez nem az ÓVÓnő dolga lenne, hanem a szülőé. Ennyi erővel bemehetne a szülő az óvónőhöz és felakaszthatná...merthogy nem hagyhatjuk az ilyen viselkedést. Nem?

2015. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
58%
A bűnözőket is megbilincselik..
2015. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%

Óvodás gyerekekről beszélünk, nem kéne túlzásba esni. Pár éve egy gyerekosztályon az éjszakás nővér ragtapasszal odaragasztotta a gyerekek szájához a cumit, hogy ne köpjék ki és ne kelljen állandóan visszatenni. Gondolom szerinted ez is helyes....

A sarokbaállítás mikor ment ki a divatból? Nálunk még jól működött ha nem játszhattunk a többiekkel ha rosszak voltunk.

2015. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

"Pár éve egy gyerekosztályon az éjszakás nővér ragtapasszal odaragasztotta a gyerekek szájához a cumit, hogy ne köpjék ki és ne kelljen állandóan visszatenni. Gondolom szerinted ez is helyes.... "


Ne viccelj, miért gondolod, hogy szerintem helyes, a kettő teljesen más.

2015. dec. 11. 19:47
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nő körül valami bűzlik. Amit nyilatkozott, hogy a kicsi kezek nem erre lettek teremtve stb, illetve az, hogy közben kiderült, hogy máskor is alkalmazott érdekes nevelési módszereket, furcsa érzéssel tölt el. Valahogyan az jut eszembe, hogy nem teljesen százas. Ez csak megérzés, nem ismerem, ezért nem is ítélkezek, de valami nem stimmel ott szerintem.
2015. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!