Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Vélemény? Tegnap anyóséknál...

Vélemény? Tegnap anyóséknál voltunk a 3 éves kislányommal, ott volt a sógornöm is a kisfiával. Egyszer csak azt vettük észre hogy a lányomat cipőfűzővel folytogatja. Állandóan belerúg, arcon vágja. A kisfiú 6 éves.

Figyelt kérdés
Sógornőm annyit mondott h ez csak rosszaság.
2014. febr. 18. 20:10
 1/6 lcs ***** válasza:
100%
hát szerintem azért a folytogatás kicsit túl megy a rosszaságon, magától nem hiszem, hogy kitalál ilyet egy 6 éves. gyanítom a tv-ben néz olyat, amit nem annyira kéne...
2014. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi is hasonló helyzetben voltunk,nekem is 3 éves fiamat bántotta a 4 éves uncsitesó.Én nem engedem többet a közelébe,mert a kissrác torkon ragadta ill.fellökte és folyamatosan terrorizálta a fiamat.Most már a mamához is külön jár a két család így nem találkozunk
2014. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok Én leülnék anyukával megbeszélni,hogy nekem ez már túl sok,agresszív a kissrác és hanyagolnám a találkozásokat.
2014. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lcs ***** válasza:
100%
Amúgy odafigyel, és rászól a gyerekre a sógornőd, ha rosszat csinál, vagy rá van hagyva, és csak oda van szólva neki nulla következménnyel? mert akkor szerintem hiába beszélsz sógornőddel erről, nem is fogja érteni mi a bajod, és lehet még meg is sértődik rajta :) a 6 éves gyerek meg pont lesz@rja majd továbbra is(bocsánat a kifejezésért), hogy rászólnak, ezért mer ilyen hülyeségeket megcsinálni. szerintem :)
2014. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a szülők hibàja hogy ilyen szarhàzi az a gyerek! Egy 6 évesnek már több esze kellene hogy legyen hogy nem bàntjuk a kisebbet! Én rászólnék ha az én gyerekemet fojtogatná és rugdosná! Ha az anya nem teszi meg!
2014. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

6 évesnél ez már nem csak rosszaság.

vmi nem stimm vagy a családi életükkel, vagy a tv-ben néz ezt-azt

2014. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!