Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan oldódott meg iskolás...

Hogyan oldódott meg iskolás korú gyermeked bepisilési problémája?

Figyelt kérdés

Nem akarom bizonygatni,hogy mennyi mindent megpróbáltunk,fontos számunkra a nagylányunk,így tényleg meg akartuk oldani a problémát.

(Pszichológushoz is jártunk igen.)

Tehát akinek még tizenévesen is bepisilt a gyermeke az végül hogyan szokott le róla?

Köszönöm!


2016. jan. 27. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak éjjel pisil be vagy napközben is?


Mennyi idős a lányzó

2016. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Iskolát váltottunk.
2016. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm lányának akkor lett vége a bepisilésnek mikor megjött neki.
2016. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

10 éves.4éves kora óta pisil be èjszaka.Hol minden nap,hol hetente egyszer vagy 2havonta.

Most a napi rendszerességgel időszak van!

2016. jan. 27. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Pisicsengő


Sokak szerint röhejes, de rokon kislánynak ez segített. Ha eddig még nem próbáltátok egy esélyt én adnék neki.


Illetve ha hiszel benne, akkor én még az akupunktúrát is javasolnám.


Szervi eredetű panaszokat teljesen ki lehetett zárni?

2016. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor pisil be? Elalvás után vagy hajnalban?
2016. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Igaz, talán a dologhoz még nem hogy gyermektelennek de fiatalnak is mondhatom magam az igaz. De rengeteget tanulmányoztam ilyeneket! ráadásul az ismeretségi körömben is van ilyen személy.

Amit így fel tudnék vetni az pár dolog ami szerintem érdemes gondolkozni, de már lehet meg volt:

-biztosan pszihikai okok miatt?

-szervi kivizsgálás volt? (kicsi hólyag vagy a pisilést továbbító ingert kiváltó hormon hiány, esetleg, gyenge záró izmok?)

- a nagylányt ez mennyire zavarja? nem adta fel?

sajnos én viszont arra hogy valaki hogyan szokott le nem tudok példát mondani... remélem, ezzel is tudtam segíteni!:)

a legfontosabb hogy nem szabad soha sem feladni! :)

2016. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bár én nem szülő vagyok, de én is sokáig bepisiltem,minden áldott ejjel (most 27 vagyok). Engem hordtak pszichológushoz, mert komoly gondok voltak otthon, aztán a szüleim elvaltak, elkoltoztunk anyukammal, és néhány hónappal azután 11 éves korom körül mintha elvagtak volna elmúlt. De a mai napig eszembe jut és félek kicsit, ha új helyen alszom, hogy nehogy bepisiljek, pedig sosem volt ilyen azota. Nem tudom ez segít-e neked, de hátha :)
2016. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!