Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Megváltozott és agresszív...

Megváltozott és agresszív viselkedés?

Figyelt kérdés
Tanárnéni mesélte, hogy a 7 éves első osztályos kislányom, agresszívan kezdett közeledni a társaihoz, a lányok cicijét csipkedi és fenekükbe különböző dolgokat pl ceruzát akar dugni. Váló félben vagyunk a férjemmel, de sajnos még egy fedél alatt élünk, és sokat veszekszünk. Igyekszünk a kislány előtt nem ezt tenni, de sajnos néha elkerülhetetlen. Van köze a viselkedésének a zajos válásunkhoz, vagy ebben a korban "elfogadott" hogy ismerkedik a szexualitással, a maga módján. Forduljak pszichológus segítségért? Tapasztalat valaki ilyesmit gyermekén, illetve környezetében? Köszönöm.
2016. jan. 27. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy a válás miatti stressz tör fel agresszió formájában. Mindenképpen elvinném pszichológushoz.
2016. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, nem szeretném, hogy a többi kisgyerek szülei esetleg rossz szemmel nézzenek a kislányra.
2016. jan. 27. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Jaj, nem lehet, hogy valaki molesztálta és ez egy acting out?

Ezzel a nevelési tanácsadóba is beviheted, azonnal fogadnak, ha elmondod, mi a tapasztalat.

2016. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rémálmomban sem gondolnék ilyenre, hogy molesztálták! Reggel én viszem az iskolába, én megyek érte, velem van. Az apja mindennél jobban szereti, de ilyen jellegű közeledésre nem láttam utalást.
2016. jan. 27. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Egyértelmű hogy a válás miatt viselkedik így.

Ha már váltok, legalább ne veszekedjetek szegény kislány előtt!

2016. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

nem az a lényeg, hogy te mit gondolsz rémálmaidban

simán lehet hogy molesztálták

vidd el gyerek pszihológushoz

2016. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!