Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kisfiam 5 hónapos és sokat...

Kisfiam 5 hónapos és sokat sír. Ha egyedül hagyom rögtön sír olyankor felveszem majd a lerakás után újbol. Este csak ringatásra alszik el. Hogy lehet erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Leteszed,és nem veszed fel,akkor sem ha sír.Ha nem hagyja abba 5-10 perc után,akkor se vedd ki,csak símogasd meg.Rövidesen megszokja,hogy egyedül aludjon el.
2010. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Én babám ugyan ilyen volt!

Sokmindent ki próbáltam, de hatásos semmi nem volt!

Az idő megoldotta, mert amikor elkezdett kúszni 6 hónaposan, onnantól feltárta a lakás minden zugát és, már nem kellett annyit cipelnem.

Az esti alvásnál ringatással altattam és 8 hónaposan lemondott a baba erről az igényéről is. Csak letettem az ágyra, odabújtam mellé és már aludt is. Most 1 éves és ugyan így alszik el!

Könnyebb lessz, ha már jobban érdeklődik a babád más iránt és remélhetőleg kevesebbet szeretne a karjaidban lenni! Addig is kitartást Neked!

2010. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%
Szia!Nekem mind a két lányom ilyen volt.A nagy már 5 éves,a kicsi 20 hónapos.Délutánonként még mindig ringatnom kell,este mellé bújnom(a kicsiről írok,a nagy már kinőtt belőle)Napközbe is sokszor felveteti magát.Szerintem magától elhagyja majd,adj neki időt!Szerintem ne hagyd sírni,az neked sem jó!Kitartást és jó babázást kívánok!Szép napot!
2010. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem se hagyd sírni! Biztos az anyai illatokra és nyugalomra van szüksége. Az én kislányom 20 hós de még mindig nagyon sokszor bújik oda hozzám és nem egyedül alszik el, és én sem szeretném! Ez nekem is jó, hogy ennyire szeret:)
2010. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

idő....:) nyugi, meg fog oldódni! nálunk szó szerint ugyanez volt... jött a foga is, biztos az is bejátszott.

most 8 hós múlt és pár hete már javul a helyzet. Ja akkor is sokkal könnyebb lesz mikor megtanul kúszni, az enyém 5 hósan már nem élvezte a fekvést, mást viszont nem tudott...

én kipróbáltam, hogy hagyom, de sajnos ettől sem hagyta abba... baja szerintem nem lesz a sírni hagyástól, csak nem mindig használ..

kitartás, előbb utóbb elmúlik, addig túl kell élni ezt az időszakot!

2010. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga miatt ilyen, szüksége van a megnyugtatásra,türelem, majd elhagyja.
2010. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!