Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám amikor egyedül marad...

A kutyám amikor egyedül marad a lakásban mindig széttépi a ruháimat. Mit tehetnék, hogy leszokjon rola? Már egy éve is elmult. Rengeteg kárt tesz nekem és az istennek sem tudom rola leszoktatni.

Figyelt kérdés
járok vele futni, sétálni. foglalkozok vele itthon is, de már a tököm tele van vele. megeszi a ruháimat!
2010. okt. 18. 12:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Enni adsz neki?:)))
2010. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyém mindent szétrágott amit csak ért!Most préseltcsontot kap mielött elmegyek otthonról,azzal elszórakozik sokáig!Már mindent kipróbáltam amit tanácsoltak de semmi nem jött be a csont most bevállt!:)
2010. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Anyukád nem mondta, hogy pakold el a ruháidat magad után? :) Bocs, ez vicc volt (de tényleg, miért van elöl?)

A kutyádnak vannak játékai? Van olyan dolog, amit rágcsálhat, ha unatkozik? Tudom ajánlani a kong nevű kutyajátékot, ami nagyon tartós, ráadásul leköti a kutya figyelmét hosszú időre.

[link]

Ők ingyen kiszállítják, ha rendelsz:)


Az én kutyámnak ilyen is van:

[link]

A recékbe kenek egy kis májkrémet, egy kis sajtkrémet, és órákig elszórakozik vele. A fogai tisztulnak, és 3 év alatt sem bírta szétrágni.

De sokféle kong van, vannak textilek is, amiket aztán rángathat.

2010. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a kutya nem tud különbséget tenni aközött,hogy a lakásban neked mi a fontos,és mi az ami az övé.Én úgy szoktattam le róla,hogy kapott préselt csontot,és 2-3 plüsst,hogy az az övé.Ha valaminek nekiesett,akkor egy nagy fujj kiáltásal elvettem tőle és odaraktam neki az ő játékát.Igaz,ezt egy jópárszor el kell vele játszani,mire megtanulja.Egy éves korára még nem növi ki a rágcsálási kényszerét,majd később.Minden kutya rág meg dolgokat.Egyébként én eltettem előle minden olyan dolgot amit nem szerettem volna h megrágjon.
2010. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Unatkozik!

(ezért nem kéne lakásban kutyát tartani...)


Minél rövidebb időre hagyd egyedül. Vagy adj neki sok játékot. Vagy szerezz be mellé egy másik kutyát, akkor már nem fog unatkozni.

2010. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
hallod, hogy foglalkozik vele! Hülyegyerek utolsó... de igenis lehet kutyát lakásban tartani, csak te vagy túl degenerált hozzá! faxfej
2010. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

"foglalkozok vele itthon is"

de mennyit? Napi 10 perc nem elég, sőt 1-2 óra sem! Egy lakásba bezárt kutya folyamatos figyelmet igényel. Amit nyilván nem kap meg.

A jelzőt köszönöm, nem értem, miért kaptam, félinformációt adott a kérdező, az még nem garancia semmire. Különben is nyilvánvaló, hogy ha unatkozik a kutya, akkor nem foglalkozik vele eleget a gazda. Elég régóta van kutyám, hogy ezt tudjam.

2010. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért, ha kint van a kertben egyedül az nem unalmas? :) Ostobaságokat beszélsz!
2010. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
két kutya van. és nem hagyok elöl semmit a szennyes tartobol szedi ki. futtatom öket minden reggel.kint is játszunk. van játéka is. ha nem én foglalkozok vele, akkor a másik kutya. szoval ezért nem értem mit tegyek. játéka is van. eszik is. el van látva.
2010. okt. 18. 12:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Szeparációs stressz? [link]

[link]

[link]

2010. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!