Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan szoktassam le az...

Hogyan szoktassam le az öcsémet a telefonbetyárkodásról és a 90-el kezdődő számok hívásáról?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 23:14
 1/10 Quatermain ***** válasza:
Ijessz rá, hogy ez bűncselekmény. Addig nincs baj ameddig nem a segélyhívó valamint a többi háromjegyű számmal szórakozik. Egyébként kinövi.
2016. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves, de elmondanám neki, hogy miért nem helyénvaló. Figyelmeztetném, hogy ha nem hagyja abba, akkor neki kell kifizetni a számlát. Ha van gyűjtött pénze azt beleadni, és a zsebpénzt addig megvonnám, amíg az összeg meg nem lenne. Szerintem utána nem lenne kedve ilyenekkel szórakozni. Illetve gondolom unatkozik, le kellene kötni valami sporttal, hobbival.
2016. ápr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben van meg próbálok vele beszélni én is meg a párom is mert mind a ketten a helyi rendőrségen dolgozunk én osztályon a párom meg helyszínelő. Hátha ránk hallgat.
2016. ápr. 4. 10:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 90-es számokat le lehet tiltani. A telefonját el lehet kobozni, és lehet ő is egy telefonbetyár áldozata, akkor majd megérzi, milyen az.

Kifizettetheted vele a hívások árát, részlezes számla alapján.

Azt viszont nem értem, ez miért is a te felelősseged. Szüleitek nincsenek?

2016. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyáék már beszéltek vele hogy nem kéne ilyet csinálni de hiába egyik fülén be a másikon ki. és engem és a páromat kért meg hogy beszéljünk vele mint Rendőr és Rendőrségi osztályon dolgozó.
2016. ápr. 4. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Én összebeszélnék egy rendőr kollegával, és kimennék teljes harci díszben, hogy feljelentés érkezett xy-tól, hogy ezen a számon rendszeresen hívogatják.


Mi is hülyéskedtünk ilyennel, aztán egyszer elkaptak. Nem szóltak senkinek, de maga a lehetőség, hogy bevihetnek eléggé ijesztő volt, hogy soha többé ne tegyük.

2016. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tiltani a szolgáltatónál az emelt díjas számokat. Az öcsédet meg nem neked kell(ett volna) nevelni.
2016. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 id. Géber Péter ***** válasza:
12%
Én jó erősen p...n rúgnám, elkoboznám a telefonját és még jól meg is verném!
2016. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szervezd meg, hogy rendőr ismerősök jöjjenek érte és vigyék el egy kis utazásra. Többet nem fog szórakozni.
2016. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#6 Ez azért egy kicsit durva lenne szerintem...
2016. ápr. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!