Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy kezeljem ezt az agresszív...

Hogy kezeljem ezt az agresszív kiabálást a 10 hónapos fiamnál?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy nálunk is felütötte fejét a hiszti korszak, de ez nem sima hiszti, mint amikor nem akarom, hogy odamenjen valahova és elviszem onnan és sír, hanem pl. játszik egy játékával és hirtelen elkezd neki kiabálni. Összeráncolja a szemöldökét és magas, visító hangon kiabál hozzá.

De volt, hogy állva (kapaszkodva), hátát kicsit hátra feszítve, lábát folyamatosan rogyasztva visító agresszív hangon kiabált a szekrényajtónak. Mintha dühös lenne az ajtóra.

Annyira hangosan visít, hogy a szomszédok is megemlítették, de nem tudok vele mit csinálni, csak beszélni hozzá, elvenni a figyelmét, nem sok sikerrel.


Mit tudnék csinálni?



2016. máj. 19. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Semmit, hagyd rá, idövel leszokik róla.
2016. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Igazából szerintem ez nem agresszív viselkedés.

Semmi gond nincs vele az én 9 hónaposom is csinálja néha, és a barátnőm 10 hósa is.

A szomszéd még törődjön bele h ilyen egy baba mellett lakni...

2016. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Az én gyermekem 1 éves lesz, de nála is jelen van pár hónapja. Szerintem ez nem agresszív viselkedés.

Nekem meg sem fordul a fejemben, hogy ezzel kezdenem kéne valamit.

Nem olyankor csinálja, ha nem megy neki valami, és a hatátaiba ütközik? Olyankor csinálja nekem is, és olyan kis morci arcot vág közben.

2016. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rossz hírem: ez még nem a dackorszak. Az sokkal hangosabb lesz.

Szimplán élvezi hogy ilyen hangot tud kiadni.

Esetleg tereld el a figyelmét mikor rákezd. Amúgy meg majd megunja :D

2016. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!