Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nagyon kínos, folyton maszturb...

Nagyon kínos, folyton maszturbál, mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
5 éves kislányom 2.5éves korától csinálja,régen csak elalváskor,aztán elmaradoztak ezek,újabban mások előtt is,sőt amikor konkrétan vele foglalkozunk pl könyvnézegetés,akkor is.Imént várta h kinyissam az ajtót,közben ökle a nadrágja előtt.Megbeszéltük h este a sötétben egyedül ok,minden más élethelyzetben nagyon kínos mindenki másnak,nem tartja be.A gyerekdoki nyugtatott h ez nem is annyira ritka,az ő fia is kinőtte,én egyre tanácstalanabb vagyok:(((
2016. jún. 30. 12:01
1 2
 11/17 anonim válasza:
95%

Ciki nem ciki én bölcsis korom óta csináltam. Anno anyáék tiltottak tőle, hasalásnak nevezték, ha rajtakaptak büntettek is. Óvodában pl eléggé kiakadtak az óvónők is meg minden...

Annyi változott ma, hogy tudom mikor és hol lehet, felfogtam a korlátaimat. Kinőni azonban sose nőttem ki.

16/L

2016. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
De lehetséges az orgazmus ennyi idősen is :D Én 6 éves korom óta csinálom, akkor is volt már orgazmusom, csak éppen más néven. Nem szorongásból csináltam, hanem azért, mer nagyon jó érzés volt.
2016. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
50%
9-es vagyok. 0%-ban hasznos a válaszom??? Nem poénból írtam, hanem az igazságot. Nevetséges, mennyire korlátoltak vagytok! Könyvből élők!
2016. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Kedves "9-es vagyok", szerintem a lepontozás nem azt érintette (én nem tettem, csak gondolom), hogy nem élhetted ezt át Te idejekorán, hanem azt, hogy "babakoromból"... Valószínűsíthetőleg, sőt bizonyosan, senkinek nem lehet emléke babakorából, no persze azt figyelembe véve, hogy mi a babakor... Nálam ez 1 év alatti, de tudom, valakinek a 3 éves is baba. Mindenesetre, ha bárki azt mondja emlékszik rá, hogy 10 hónaposan teszem azt maszturbált, annak javaslom a pszichiátert, mert extrém esetekben sem lehet ennyire korai időre visszaemlékezni... Persze ott vannak az X akták és valaki jósoltat is kártyából tévén keresztül, ergo nem lepődök meg semmin, no de na...
2016. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Sokan ott rontják el hogy a gyerek előtt enyelegnek vagy látnak a tv-ben valamit amitől ingert kapnak.Vgy pl olyan is van hogy dugni látja a gyerek a szüleit stb.Magától nem fog egyik sem basztizni az biztos!
2016. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolso:nincs tvnk es amikor elkezdte,epp valtunk (tehat szexet nagyon nem lathatott).Inkabb igy potolt némi oromot,ami valoszinuleg akkoriban hianyzott az eletebol.
2016. júl. 17. 20:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül ,ha rákapott akkor már csak annyit tehetsz hogy megtanítod neki ez intim ne tudhatja és nem láthatja más.
2016. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!