Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idegesítő lehet nekik folyton...

Idegesítő lehet nekik folyton a babavállalásról hallani?

Figyelt kérdés

Màsodik babànkat várjuk.

A babaruhákat eddig is eltettük s majd ezutàn is el fogjuk míg van hely.

De egyre nehezebb tàrolni.

A sógoromnak tennénk félre mert jó sok van s mindenki tudja milyen nagy kincs ha nem kell annyi babaruhàra költeni.35éves párja is van de még nem beszélnek ilyesmiről.

Gond a lakhatàs is szerintem anyósnàl se itt se ott nem szeretnének.

Teljesen az ő döntésük.

De ha szóba hozom(màs csalàdtag is rakott félre szval mindenük meglenne)mi legyen a ruhâkkal hát ők nem tudjâk tàrolni és terelnek.

Én meg sajnalom

Úgy szeretnék vele segíteni de félek hogy màr sokkkk lesz.

Lenne hová adni helyileg egy csomó idegen csalàd örülne neki.De jó lenne ha családban maradna.

Szerintetek hagyjam s majd lesz ami lesz s itt helybe adogassam a ruhàt?

Amúgy jó messzs is laknak tőlünk.

Az biztos sokàig már nem akarom tárolni.

Több zsàkról van szó lànyom utàn nyolc évnyi s most fiú lesz.Csak azert írom hogy nem egy-két rugi miatt agyalok.

Nagyon szeretjük a csalàdot nem akarunk vitàt.

Mindenkinek jó lwgyen.


2016. ápr. 26. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem hagyd már békén öket, ha eddig nem reagáltak, akkor vagy nem AKARNAK gyereket, vagy NEM LEHET nekik valamiért.


Nincs idegesítöbb dolog, mint a "jóindulat" rokonság, akok folyamatosan idegelik az embert a gyerekvállással - ez magánügy, másnak semmi köze ehhez.

2016. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem igen,nagyon idegesítő!Én is a falra másznék az ilyen "jóindulatú" sógornőtől.Hagyjátok békén Őket.Nekünk 3 gyerekünk van,de soha nem "zaklattuk" a tesómékat,vagy a sógoromat/sógornőmet a baba kérdéssel.
2016. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Igen, idegesítő lehet.


Adjátok/ajándékozzátok el másnak.

2016. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Add oda másnak! Kb.olyan mintha számonkérnéd,hogy"na,akkor mikor lesz már gyerek?"

Nincs közöd hozzá! Én meg se kérdeztem volna tőlük,hogy félrerakjam-e. Hanem ha nekik szánom félreteszem,és ha aktuális,akkor megemlítem,hogy van egy adag gyerekruha,amit odaadnál.

2016. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem úgy kell elképzelni hogy minden nap ezért telefonàlunk.

Kb egy évben egyszer ràkerdezek hogy tudjàk e szeretnék e tàrolbi mert itt porosodnak a zsàkok

Ha úgy érzik szüksèges akkor van bőven.

De mivel màs csaladtag is mondja s màr neki is nehéz a tàrolàs ezért gondolom.De teljesen abszolút a jószàndék vezérelt.

Természetesen megfogadva tanàcsotokat akkor megy másnak.

Csak tudom majd mit jelent mikor mindent be kell szerezni.

2016. ápr. 26. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Kell nekik szólni, hogy nem tudod tovább tárolni, odaadod másnak. Csak hogy ne az legyen majd a végén, hogy odaígérted, számítanak rá.


Most ha nincs hova vigyék nem tudnak mit csinálni...

2016. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. ápr. 26. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, azért több zsáknyi ruhával én is úgy lennék, hogy hagyjál már, hova tegyem, az se biztos, hogy életükben gyerekük lesz és akkor tárolják a dolgaidat? Ahogy írod, a lányod után nyolcévnyi ruha... Nekik meg lehet még tervben se lesz, gondolod, hogy évtizedes ruhákat akar majd ráadni a gyerekére, meg addig is kerülgetni?
2016. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!