Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton maszturbál a kutyusom?

Figyelt kérdés
Egy 8 éves cocker spánielről van szó, de a korához képest nagyon aktív. Mindig meghág valamit, ha rászólok akkor meg morog rám, pedig egyébként nyugodt állat. Sajnos fél éve elhalt a társa, azóta nem bír magával szegény (nem tudom hogy összefügg-e a kettő). Rendszeresen kellemetlen helyzetbe hoz és nem tudom mit tehetnék. Utoljára a vasárnapi ebédnél kezdett bele, de akkor magának csinálta orálisan (elnézést, nem tudom szebben kifejezni) és a testvérem kisgyerekei kérdezték, hogy mit csinál a Zsömike, meg mi az a piros neki. El tudjátok képzelni, hogy mennyire kellemetlen volt, de ez csak egy a sok közül. Kérlek segítsetek nekem, mit tehetnék?

2014. okt. 18. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítsad.
2014. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sippara ***** válasza:
89%
Zsömikének az a problémája, hogy egyetlen olyan élőlény volt az életében, akire felnézett, vagy legalábbis nem tekintette totálisan retardáltnak életképesség szempontjából, ez az egy élőlény pedig fél éve meghalt. Azóta egyedül maradt a házban lakó szolgákkal, és nem tudja, mit kezdhetne ekkora felelősséggel, így iszonyatosan frusztrált, amit valahogy le kell vezetnie. Legközelebb tessék megmondani a keresztgyerekeknek nyugodtan, hogy Zzömikének tulképp az a baja, hogy lusták vagyunk normálisan nevelni :)
2014. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólok mindent leírtak, annyival kiegészíteném, hogy ebből rövid időn belül komoly egészségügyi problémái lesznek, ha nem tesztek valamit.
2014. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
A nevelés és az ivartalanítás együtt csodákra képes, de még a nevelés önmagában is. Van egy olyan érzésem viszont, hogy Zsömikének az ég egy adta világon semmi szüksége nincs rá, hogy nemzőképes legyen, így az előbbi is javasolt.
2014. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem maszturbál, a kutyáknak a párosodás egy elég kellemetlen folyamat, nincs örömszerző funkciója még egy dögös szukával se, nemhogy önmaguknak nem csinálják. Próbálja levezetni szerencsétlen a rá nehezedő felelősségből adódó feszültséget és ugyanakkor tudatni veletek, hogy ő a főnök, de ennek semmi köze a szexualitáshoz.

A gyerekeknek mondjátok meg, hogy Zsömike így mosakszik, és az a piros a kukija. Kész, a gyerekek nem hülyék, csak gyerekek. Nincsenek cukorból, nevén kell nevezni a dolgokat.


Ivartalanítsátok Zsömikét. A "Jaj, és te mit szólnál, ha levágnák a golyóidat" érvre pedig annyi a válaszom: százszor inkább választanám a sterilizálást, mint az életfogytig tartó kényszerű cölibátust, mikor a jobbnál jobb csajok ott lófrálnak körülöttem csábosan ingatva a bájaikat, nekem pedig tilos hozzájuk nyúlnom. Nincs here, nincs sírás.


Amúgy meg olvasd el ezt a hasznos kis irományt és fogadd meg a benne foglaltakat: [link] Ha megteszed, megszűnik a "maszturbálás" probléma is.

2014. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyet értek az előzőkkel.

még annyival kipótolnám, hogy ezt akkor szokták csinálni, ha nem kapnak elég figyelmet vagy szeretet hiányuk van, tényleg semmi köze a szexualitáshoz.

2014. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már leírták előttem: NEVELNI, és IVARTALANÍTTATNI kell! Ez dominanciaprobléma. A következő, amit meghág, te leszel! Vagy egy családtagod.
2014. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!