Miért csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés

Van egy 11hónapos kisfiam és nem tudom lehet,hogy csak én dramatizálom túl vagy értem félre, de nekem ez furi.

Amikor játszik az autókkal ilyen szexuális mozdulatokat tesz meg amikor cserélem a pelust és csak mesztelenül hagyom megpuszilom a hasát belemarkol a hajamba és tolja lefele a fejem, mikor neha meztelenul hagyom a meleg miatt ugy rohangál mászkál és fogdosaa a fütyijét meg mikor mesét néz akkor is...Ez normális?



2016. júl. 7. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Túl élénk fantáziád van és akkor szépen fogalmaztam
2016. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Játszik az autókkal és szexuális mozdulatokat tesz? Mondjuk előre-hátra mozog, ahogy toligálja az autót négykézláb? Próbáld meg máshogy tologatni az autót. Persze, hogy fogdossa a fütyijét, mert furcsa neki, hogy ott van és nincs rajta pelenka. A fejedet sem azért tolja lefelé, hogy bármit csinálj, csak játék neki.

Ha te ezek közül bármibe belelátsz valami szexuális tartalmat, akkor veled van a baj!

2016. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam az autó tologatást..:D

Jó tényleg velem van a baj. Sosem voltam egy anyáskodó típus sőt...Eléggé "fiús"..Szokatlan ez még nézzétek el..majd belerázódok.. :) köszönom a válaszokat!

2016. júl. 7. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez normális ,szórakoznak csak,anno nálunk is volt hasonló csak ő lány.
2016. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
jesszus nem semmi ezt belelátni abba,hogy lenyomja a fejed, amúgy is a fiad szóval 20évesen is a gondolattól hányna hiszen az anyja vagy,de egy éves sincs semmi ilyen ingere nincs még csak játszik. fogdosni se azért fogja,neki ez természetes még,hogy oda is úgyanúgy nyúl mint bárhova máshova nem tudja hogy az intim rész amit nem fogunk mások előtt :-)
2016. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is normális, ha rájön, hogy a fütyijét más (jobb) érzés nyomkodni, mint a többi testrészét. Amíg nem a sarokban ülve, minden más tevékenység helyett csinálja, semmi gond.
2016. júl. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog, no para..:-D

A kisgyerek ha odanyúl, érzi, hogy az jó érzés neki, de ez nem tudatos....

most még egyáltalán nem kell ezzel foglalkoznod, ha majd kicsit nagyobb lesz, akkor főleg a fiúknál ez elég erősen látható majd, akkor se szabad majd rászólnod, hanem szépen megfogod a kezét, és eltereled vmivel, nééézd pillangó, traktor, mittudomén..

2016. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te nagyon alacsony inteligenciával rendelkezel...
2016. júl. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!