Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Jár e valaki a kamasz gyereke...

Jár e valaki a kamasz gyereke miatt ( drogproblémák) pszichológushoz?

Figyelt kérdés

4 éve drogozik a Fiam, már nem bírom! Járok szülői csoportba, de ez is csak ideig-óráig segít!

Tud valaki jó tanácsot?

A beszólogatásoktól kíméljetek meg!

köszönöm szépen


2016. júl. 25. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Van apja a gyermeknek? Olvastam hogy főleg az apahiányosok lesznek felnőve drogfüggők.

Amúgy a gyerek nem jár therápiára...?

2016. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
en csak azt nem ertem, h ha a fiad a drogos, akkor meirt Te jarsz terapiara? Nem beszolni akarok, csak nem ertem...nalunk is volt drogos a csaladban, es nem a szulo ment terapiara, hanem inkabb a gyerekeknek segitett leszokni a dorgrol. Tobbre mennel, ha a fiadat probalnad ravenni, h menjen el reahbra, vagy terapiara.
2016. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerinted nem próbaltam??Annyi eszem nekem is van,h Neki kene leszokni,de szarik mindenre,mar mindenhol voltunk!!!Vegso eljeseredesemben irtam!!!
2016. júl. 25. 11:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Anya vagy! egy anya nem adja fel, ha a gyerekerol van szo! A fiad szenvedelybeteg, vagyis segitsegre szorul. Ha a sajat anyja nem tamasz es segitseg neki, akkor hogy varod el, h kilabaljatok ebbol a szitubol?! Neked kell erosnek lenni es tamogatnod ot. Sajnos ez a droggal jar, h mindent leszar, penzt lop otthonrol, zullik, nem torodik semmivel. De surgosen segitseg kell neki. A neten rengeteg segito kozpont van, tanacsadok, akar szuloknek is, h ilyen helyzetben mit kell tenni.
2016. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
de honnan szerzi a drogot? Már dolgozik? Ne adj neki pénzt, elvonó, nagyon kemény szankciók. Milyen drogot szed?
2016. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na,akkor megegyszer!!!voltunk pszichologusnal,pszichiaternel,csoportterapian,csaladterapian,semmit nem fogad el!!!Kerdesem:jarjak el pszichologushoz,h ne akasszam fel magam a tehetetlensegben,vagy ne jarjak es akasszam fel magam!!!
2016. júl. 25. 12:09
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Persze mindenképp érdemes megpróbálnod!
2016. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dr. Csernus Imrét lehet még megpróbálni. Ha ő nem hozza ki, akkor nincs addiktológus, aki kihozná.
2016. júl. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Mennyi idős a fiad és milyen drogot tol?
2016. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

amig o nem akar gyogyulni es nincs tudata arrol hogy szenvedelybeteg semmit nem lehet csinalni. ha pedig nem akar gyogyulni akkor vagy tulnyomja magat es azert hal meg vagy egyeb komplikaciok miatt megy tonkre ido elott.

tapasztalatbol tudom, az en fiam 19 eves volt amikor meghalt es semmifele segitseget nem kert vagy fogadott el. nagykoru leven pedig sehol a vilagon senki nem kenyszeritheto semmifele kezelesre. es igen, eljon az ido amikor a szulo feladja ha nem akar maga is belepusztulni az ertelmetlen harcba.

2016. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!