Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mennyire vagyunk kötelesek...

Mennyire vagyunk kötelesek elviselni egy szomszédban lévő autista gyerek ordítozását?

Figyelt kérdés
Az apja valószínűleg a gondozási összegért vette ki, mert eddig mást "boldogított". Most a nyugalmas hétköznapjainkat a folyamatos ordítozásával, őrjöngésével zavarja.

2016. szept. 17. 16:49
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
72%
Mit gondolsz, mennyi a gondozási összeg?
2016. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
79%
Így jártatok sajnos. Egy beteg gyerek nem ugatós kutya, hogy a lakóközösség aláírást gyűjthessen az eltávolítása érdekében. Nem is tudom, mire gondolsz? Meg ugye nem gondolod, hogy pusztán a gondozási összegért "megéri" egy beteg gyerekkel együtt élni?
2016. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
25%

Nem jobban, mint más csendháborítást.

Ha az illetékes nem hajlandó kezelni a panaszod, a jegyző megoldja birtokvédelem keretében.

2016. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem vagy köteles elviselni, bármikor bárhová elköltözhetsz, tetszésed szerint.
2016. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
53%
Egy jóérzésű szomszéd elviselni, aki pedig nem az, elköltözik.
2016. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy a #4-es ìrta! Nyugodtan elköltözhetsz!
2016. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
54%

[link]

Idővel elfogy az illető pénze, mert senkinek nincs joga mások pihenését zavarni, egy beteg embernek sem.

Ha nem képes emberek között élni, akkor otthonban a helye.

Szép is lenne, ha egyeseknek örökös kibúvójuk lenne a szabályok alól.

2016. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
76%
Elolvastam a cikket. Itt egy 27 eves emberrol van szo, aki nyilvan hangosabban ordit, mint egy gyerek. Ezt nem lehet ekig evelviselni. Megertem a lakokat. De sajnos nincs mit tenni.
2016. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos sok mindent nem tehetsz.

Hiába a sok álszent válaszoló, aki azt írja viseld el, annak valószínűleg soha nem volt még baromi zajos, zavaró szomszédja.

Elhiszem, hogy valakinek az édes gyermeke, de senki ne mondja nekem, hogy szomszédként Buddha türelmével viselné el a mindennapos ordítást miután fáradtan hazaér a munkából és pihenni, aludni szeretne.

Sajnos ha más nincs, csak a költözés a megoldás.

Mi is ezt tettünk 4 évvel ezelőtt a szomszéd miatt, azóta egy sokkal jobb helyen élünk.

2016. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is elolvastam a cikket. Hiába kisgyerek, már annyira megedződtek a hangszálai, hogy ordít úgy, mint egy felnőtt.
2016. szept. 17. 17:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!