Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az egyik szomszédban rendszere...

Az egyik szomszédban rendszeresen ordít egy nő a gyerekével, néha csörömpölést is hallani. Hívjam a rendőrséget?

Figyelt kérdés
2 hete vagyok itt albérletben, a fürdőben a szellőzőn keresztül rendszeresen hallom, amint a nő ordít, káromkodik a gyerek meg zokog. "Megbántam, hogy megszültelek te kis r*hadék!" meg hasonlók.

2016. jún. 6. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hívd! Az a tetű qrva hadd bűnhődjön!
2016. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Uuu ez gáz és mekkora a gyerek?
2016. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Ez van, nem kell másnak a magáneletébe beleavatkozni...

Nem csak az anya a bűnös, feleslegesen nem kiabál és szitkozódik senki!

2016. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Ezek szerint szerinted nincsenek olyan elborult elméjű személyek, akik képesek ok nélkül balhézni, ordítozni, stb. stb. stb.


Másrészt, lehet a másik félnek is sara, de az állandó kiabálás, ordítozás elég gyenge elmére vall.


Harmadrészt, a kérdező ne avatkozzon be más magánéletébe, hanem tűrje el, hogy rendszeresen más agymenését kell hallgatni?!


Én úgy gondolom, hogy egy lakóközösségben nem más magánéletébe való beavatkozás azt elvárni, hogy mindenki úgy éljen és tevékenykedjen, hogy másokat azzal nem zavar.

2016. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A közös képviselőnek már jeleztem, de nem történt semmi. Bezzek az erkélyről meg beszedette a muskátlikat, mondván hogy életveszélyesek. -.-
2016. jún. 6. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!