Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kinek ilyen a gyereke? Tovább...

Szandra244 kérdése:

Kinek ilyen a gyereke? Tovább lent

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves fiam, nagyon kezelhetetlen néha, verekedik, hisztizik, tör, zúz, nem birunk vele.. ez azóta van amióta exem, az apja fel pofozta öt,15napon túli, be vérzés stb, tárgyalás még nem volt, azóta nem is látta az apját ami nem is baj.. pszichológushoz megyek, ás neurológiára is vele, esetleg valaki nem.volt igy? Óvodába se mehet mig nincs eredmény az igazságügyi pszichológus tol.. meg a sima pszichológustól.. nagyon ki vagyok már,hogy nem.tudom hogy mitől ilyen, de valószínű a pofon is be folyásol..

2016. okt. 21. 12:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Talán kétségbe vagyok esve azért kérdezek baromságokat! mert a dokik nem, de én észre veszem milyen a fiam, mert én ismerem, sajnos nehéz ez nekem, az apját nem.fogja többet látni mert nem.apa aki ilyet tesz, sajnos börtönbe valószínű nem.megy, max ha az igazságügyi orvos szakértő olyat mond! ez a vizsgálat 4 hónapja történt amiröl még nincs hír, de a tárgyalásig nem is lesz.. de remélem, hogy kap pár évet, mert védekezésre képtelen személy ellen követett el testi sértést..
2016. okt. 22. 17:51
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egy évvel ezelőtti orrszívos esetnél vetettél a gyerekről látleletet?Mert később azt ìrod négy hónapja tart a vizsgálat.Valami itt nem stimmel.
2016. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
amikor ez történt másnap mentem látleletet vetetni, most fogadtak azaz június ban, igazságügyi pszichológust, azaz szakértő,nyomozó és orvos is egyben, ennek nincs még eredménye, de hivtam a rendőrnőt aki intézi az egészet, mondtam.neki mi a helyzet miért lenne jó az eredményt.tudni, és még exem védte, nem.kell.egy picike pofonból ilyen. agy ügyet csinálni, szegény apuka nem bántotta szándékosan... mondtam neki aha nem, de ha a maga gyerekét ütötték volna egyböl börtönt kapott volna az a valaki.. fix hogy le fizette öket..
2016. okt. 23. 09:21
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
:-( bassuskulcs...
2016. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommented nem igaz, egyrészt az igazságügyi pszichológus szakértő nem nyomozó meg orvos egyben, pszichológus, aki megnézi majd a gyereket. Köze nincs sem az orvoshoz, sem a nyomozóhoz, egy pártatlan, független véleményt fog írni a gyerek állapotáróla viselkedésének feltételezhető okairól...stb...Másrészt a vezető nyomozó biztos hogy nem mondott olyat, hogy nem nagy dolog egy pofon és hogy nem kell belőle ügyet csinálni!
2016. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Úgy volt a bélyegzője igazságügyi pszichológus nyomozó, itt a védőnő nem csinál ügyet a pofonból mert 1 hónapja várok a beutalókra meg az idöpontra.. sajnos le szrják az ügyet..ez itt a legnagyobb baj
2016. okt. 25. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!