Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefekudtem egy nalam novel es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem egy nalam novel es a gyereke nyitott rank. Szerintetek hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Lefekudtem egy nalam 7evvel idosebb novel a lakasan,van neki egy 5eves gyereke aki rank nyitott. Nagyon kellemetlen volt,de szerintetek ezekutan ,hogy kene viszonyulnom a dologhoz? A gyerekenek nem mutatott be addig,hiszen csak szexelni,randizgatni szoktunk...
2016. júl. 28. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ülj le a gyerekkel és mond ezt neki:


" Kezdjük a mézzel..."


És mesélj!

2016. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, mi változott?
2016. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, majd anyuci ezt lerendezi. Ugyanúgy dugjad tovább, ahogy eddig.
2016. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az anyjának kell megbeszélnie ezt a gyerekkel.

Legközelebb meg zárjátok be a szobaajtót!

2016. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5 éves gyerek. Nem az az első dolog, hogy az jusson eszébe, anyám dugatja magát. Ezt szépen lehet kezelni anyukának. Semmi vész nincs.
2016. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Orulj neki h nem azt hitte h bantani akarod anyukajat, es rontott rad geppisztollyal. Velem ez tortent, true story
2016. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nő nagyon felelőtlen, legalább egy zárat felszerelhetne arra az ajtóra. Nem lehet abban megbízni, hogy "a gyerek alszik".
2016. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod megmagyarázi, hanem az anyukája dolga. 5 évesen sokat nem érthetett belőle. ha kérdezget a gyerek akkor a saját anyukája válaszoljon.
2016. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Majd az oreglany elintezi.
2016. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért akarod, hogy ehhez közöd legyen. Nyilván kellemetlen, de semmi közöd hozzá. Anyuci intézze el, és legközelebb zárjátok be az ajtót.
2016. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!