Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tiz eves fiamnak az angoltanar...

Tiz eves fiamnak az angoltanarnoje mar ketszer meghuzta a fule felett a hajat ugy hogy nagyon fajt neki, azert mert elfelejtette levenni a sapkajat miutan becsengettek, itthon sirva meselte, egyebkent jo magaviseletu. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szoljak a tanarnonek?Szabad ilyet csinajon, mert nagyon bant a dolog.
2008. okt. 5. 21:08
1 2 3
 21/23 BeerHunter ***** válasza:

Én nem azt mondtam, hogy lépten nyomon meg kell cibálni a gyerek haját, mert az úgy sz@rt se ér. Joga valóban nincs a tanárnak ilyet tenni. Sajnos. Meg lehet nézni a következményeit kérem szépen, hogy hol van a tanár tisztelete. Én ferences iskolába jártam, ott az irodalomtanárunk (civil) minden gondolkodás nélkül adott bárkinek egy pofont, ha rászolgált. És nem volt ombucman, meg sírás-rívás. És szerettük, tiszteltük. Nem a pofonokért. Mellesleg a 4 év alatt talán ha 2-3 embert pofozott meg, és mindegyik megérdemelte.

Azzal egyetértek, hogy ne fenyítsen állandóan, meg ilyenért, hogy nem tud egy szót. Alapvető illemszabályok, fegyelmezetlenség esetén én is lekevernék egyet.

Nem vagyok tanárnő, csak egy ember, aki még tartani próbálja magát egy normális értékrendhez.

További szép napot.

2009. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Edesapam 73 eves es mai napig emlekszik egy tanarjara aki akkora pofont kent le neki amiert nem volt idejeben az osztalyaban,hogy egesz eleteben utalta es attol a pofontol akkor nem lett jobb gyerek,viszont a tanarra "kedvesen " emlekszik vissza pedig mar reg nem el.A testi fenyitessel soha nem ertk el semmit a tanarok.A gyermekem nagyon jol tud angolul,de mivel utalja a tanarnot a hajhuzasok miatt hajlamos sokszor nem tanulni.Egyebkent mint pedagogus ,egy nagy nulla,borzaszto nagy zaj es fegyelmezetlenseg van az orajan.
2009. dec. 18. 10:41
 23/23 anonim válasza:
tanárverés...
2010. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!