Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ti elítélitek azt akitől...

Ti elítélitek azt akitől elvették a gyerekét? De miért hát nem egyūttérezni kéne azzal a szūlővel?

Figyelt kérdés
Miért kapunk megbélyegzést?Éntőlem fogyatékosság miatt vették el azt mégis ahelyett h sajnálnának vigasztalnának inkább még lenéznek ennyire szemét az emberiség?Én sajnálok mindenkit akivel ilyen történt.
2017. ápr. 19. 12:47
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
1 Arra ti nem gondoltatok hogy ha engem oltogattok azzal egyben a gyerekeimből is csúfot űztök mivel én vagyok az anyjuk?Őket is bántsátok meg ilyen esetbe ha elvesznek gyereket trauma eri a szūlőt és a gyereket is és nem a szūlő okozza a fájdalmat a gyerekének mert nem eldobta,lemondott róla,adta örökbe hanem a hatóság hozta ezt a döntést.Ilyenkor mindenki egyből a szūlőket szidja nem ismerve a valódi helyzetet.Hány olyan volt,csak már modositottak rajta nem tudom hogyan hogy körūlmény miatt vették el a kicsit na akkor is de rossz a szūlő mert balsorsra mert jutni???Ugy látom a társadalom olyan hogyha valakivel rossz történik azokba belerúg ez vagytok ti.Énnekem olyan nagy szívem van hogy sajnálok mindenkit akivel rossz történik és átérzem a bánatát,akármilyen utolsó elitélt rab a börtönben,mert arra gondolok hogyha én lennék a helyébe milyen lenne nekem.Gondoljátok át hogy ti vagytok a nyomorult életembe,most ti irtátok ezt a kérdést és titeket bánt,oltogat mindenki.Na tetszene nektek?Amit magadnak nem kívánsz mással se tedd!Nem hūlyeséget beszélek felölem elmondhattok minden undormánynak,de ha majd veletek történik valami elég súlyos kudarc az életetekbe amiér bántani,lenézni,gúnyolni fognak titeket ahelyett hogy vigasztaló szavakat kapnátok mert ilyenkor 1normális jóérzésű embertől az lenne az illő akkor majd nyeljétek MERT szerintetek akit csapások érnek az elîtélendő.
2017. ápr. 20. 22:39
 52/60 jafnrétti ***** válasza:
100%
De hamar elfelejtetted, hogy az előbb még azt taglaltad, hogy hogyan fogsz a gyereked képébe hazudni, mert úgyse tud mit csinálni, meg hogy levakarcsoztad. Ja, marhára hihető, hogy mennyire odáig vagy érte...
2017. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 Költőnő? ***** válasza:
100%
Aki bajban van és segítségét kér, abban nem fax és juszt is van, hanem alázat és elfogadás. Vigasztalás annak jár, aki kiérdemli azt.
2017. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
Csufot uzol te sajat magadbol.
2017. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

# 51/54 Időpont tegnap 22:39

Én tényleg sajnállak.

( Nem azért, mert elvették a gyerekedet. Azt el sem hiszem.)

2017. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Azért azt én meg tudom mondani hogy olyan hű de komoly ok nem kell hogy kiemeljék a gyereket a családból és ez saját tapasztalat engem kiemeltek és a testvéreimet is. Az oka az volt hogy mivel apukám férfi létére 4 gyereket nevelt egyedül ezért volt mersze dolgozni mivel dolgozott nem volt otthon velünk én akkor 14 voltam. hiába nézet ránk a szomszédasszony gyakran (közös udvar) az nem volt elég. A gyámügyisinő eléggé rühellt minket így 2 hét alatt már máshol voltunk. Szerencsére már kirúgták a rengeteg hasonló eset miatt ahol kitalált indokokkal emelt ki gyerekeket családokból. De vannak azok az esetek mint a kérdező esetében is ami szerintem nem oktalan persze mi is kaptunk egyszer egyszer 1 fülest ha elszaladt velünk a ló de olyat mondani hogy elverte a gyereket és letagadja az felháborító... nekem is van 1 gyermekem akit imádok és ha elvennék nem sajnáltatnám magam... Ha meg nincs pénze az ilyennek elvetetni menjen be a gyámügyre még mielőtt megszületne és adja örökbe. én Speciel elítélem azokat a szülőket akik ok nélkül (beteg lesz a gyerek) abortuszra mennek... annak a gyereknek joga van élni és rengeteg család mindent megadna egy gyermekért...
2017. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

Oke utolso, ez a ti tortenetetek. De a kerdezoe nem ez.

A kerdezo egy mentalisan nem komplett szemely, olvasd el a kommentjeit....nincs az a hatosag amely egy ilyen embernel ott hagyja a gyereket.

2017. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Ennyire jó szívű vagy?

Mindenkit sajnálsz?

A gyerekedet vagy gyerekeidet sajnálod?

Csak saját magadat!

Úgy arcon b***nálak hogy a temetőbe kerülnél!

Minnek szül sz???

Még azok a rosszak akik a gyerekeid érdekkeit nézik,és elvitték tőled!?

A gyerek nem lakik jól attól hogy nézed!

Enni kell adni neki.

A gyerek nem lesz tiszta mert adsz egy puszit neki.

A gyerekre nem a pókok szövik a ruhát cipőt otthon!!

Az megy hogy fogyatékosságodra fogod remélem ad neked az Isten ezért olyan súlyos testi fogyatékosságot hogy majd össze szarod magad!

2017. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
vagy troll vagy egy koszo cigo. ignoralni kell.
2018. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
vagy troll vagy egy koszos cigo. ignoralni kell.
2018. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!