Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan reagáljam le ezt a...

Hogyan reagáljam le ezt a viselkedést? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a legjobb barátnőmnek van egy húga aki 6 éves. Na már most eddig semmi bajom nem volt vele nagyon aranyos kislány(volt). Pár hete mintha bekattant volna , amikor ott vagyok a barátnőméknél, akkor van amikor aranyos meg minden aztán egyszer csak elkezd piszkálni/csúfolodni hogy hülye vagy meg ha van egy pattanás az arcomon akkor már rögtön pattanásos arcú vagyok(ezeket ráhagytam gonoltam meg kisgyerek megesik az ilyen viselkedés) viszont ma volt az a pillanat amikor leesett az állam és nagyon felidegesített. Beszélgettünk a barátnőmmel és egyszer csak odajon a kislány és mondja nekem, hogy te hülye ökör te szerencsétlen pattanásos marha nem szeretlek. Köpni nyelni nem tudtam mert eddig mindig normálisan bántam a kislánnyal szóltam is a barátnőmnek hogy azért szóljon már rá mert sztm ez nem normális dolog a bnőm meg "még kicsi" ráhagyta. Mire a kislány "így van te szerencsétlen". Hogyan kellene ezt lereagálnom? Ha az tesóm lenne biztos nem hagynám hogy így beszéljen a barátaimmal. Ami a legrosszabb hogy amikor mondtam a bnőmnek hogy te szoktál néha szidni és ilyeneket mondani előtte? Ezt meghallotta az apja és rám volt kiakadva hogy nem vagyunk nála téma nem pedig a gyerek beszédére.

16/l



2017. máj. 19. 23:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó,faragatlan egy család.Én az egészet hagynám a francba.Szerintem a barátnőd sem kapta meg a kellő nevelést,ha így reagál a kis taknyos viselkedésére.Parasztokkal meg nem érdemes foglalkozni.
2017. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!