Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akik TSMT terápiára hordták a...

Akik TSMT terápiára hordták a gyerkőcüket: Mennyi idős volt a gyerkőc amikor kezdtétek? Hány százalékos volt az idegrendszeri érettsége? Mennyi ideig kellett járnotok? Hogy "viselte" a gyerkőc a feladatokat?

Figyelt kérdés
Most kezdjük 5 évesemmel a terápiát. Ezért érdekelnek a fentiek, és az általános tapasztalatok. Köszi a válaszokat!

2017. jún. 11. 09:46
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ja ertem. Akkor valoszinu magatol is csinalta volna...

Mi most kezdtuk a masodik feladatsort,itt kethavonta irnak ujat nekunk. De mutogatas nincs meg mindig..

Ha valamit szeretne,engem huz magaval.

Mozgasfejlodes neki nagyon gyors volt,tiz honapos kora ota jar stabilan,ezert nem is merult fel semmi kulonos nala...de aztan mikor mar 16-17 honaposan sem mutatott semmire akkor elvittuk fejlesztobe...

En nagyon felek,nehogy rosszabb legyen es autisztikus tunetek meg csak most jojjenek...mert a nem mutatas is az sajnos.

De eddig nem mondtak sehol hpgy akkora baj lenne vele,ezt a ketiranyu kommunkaciot es pszihomotoros fejlodese lassabb...nekem a szules korulmenyeit firtattak eddig mindenhol,ami annyira nem jol sult el,bar akkor nem gondoltam hogy baj lett volna.

2017. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!