Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Olyan szülőktől kérdeznék,...

Olyan szülőktől kérdeznék, akik sérült gyermeket nevelnek?

Figyelt kérdés
Nagy vágyam egy bentlakásos otthon létrehozása sérülteknek, mert tudom, hogy nagy igény lenne rá, én is sérült gyermeket nevelek és tudom, hogy eljön majd egyszer azaz idő amikor be kell adnom valahova, hisz a testvére nem azért született, hogy őt ápolja ha mi majd nem leszünk. A kérdésem az lenne, hogy előre berendezett szobákat szeretnétek-e majd a gyermeketeknek, vagy inkább egy üres szobát ahova viheti majd magával a saját megszokott bútorait, tárgyait és ti rendeznétek-e be neki a szobát? (lassan megcsinálom az alapítványt mert külföldről találtam támogatókat az ötletemhez :) )
2017. jún. 17. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni sajnos nem tudok (laikusként azt mondanám, hogy igény szerint, biztos van ilyen is, olyan is), csak el akartam mondani, hogy mennyire szép gondolat. Hajrá! :)
2017. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp saját bútor.
2017. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is vinném a sajàt cuccait.
2017. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bar tőlem szerencsére messze áll a téma, de a lelkesedésed nagyon tetszik! en üres szobákat csinálnék, hogy mindenki a saját személyes holmijaival tudja belakni a teret.:) ha meg valakinek erre nincs lehetősége akkor is meg lehet beszélni az érintettekkel hogy mi lenne a legjobb megoldás.legyen emberközeli az a lenyeg!:)
2017. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor otthon nem lennének butorai? Ez olyan mintha az otthonát tennék ki..
2017. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, első gondolatom az volt, hogy szépen berendezett szobák legyenek, de elgondolkodtam, hogy pl az autisták (és biztos több más értelmileg sérült is) ragaszkodik a megszokott környezetéhez és ha a szobája a "saját" szobája ,akkor sokkal könnyebb lenne a beszoktatás... utolsó válaszoló: amikor egy szülő arra kényszerül bármilyen oknál fogva, hogy a gyermekét beadja egy otthonba, akkor már vagy ő megy látogatni, vagy pár hetente viszi csak haza és úgy gondolom hogy az a legfontosabb, hogy az a környezet ahol életvitel szerűen él az olyan legyen ahol boldog és kiegyensúlyozott...:) Köszönöm a biztatást is, addig nem nyugszom míg létre nem hozom és most tényleg nagyon úgy néz ki, hogy sikerülni fog, így mindent beleadok :)
2017. jún. 18. 22:41
 7/7 A kérdező kommentje:
ha esetleg olvassa valaki a válaszolók közül: ma írtuk alá az alapítvány alapító okiratát az ügyvédnél :) már csak a bírósági bejegyzésre várunk :)
2017. aug. 2. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!