Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
1 éves lányom utál mindent ami a fejéhez,nyakához,lábához kapcsolódik.LD.pl.sál,zokni,sapka.Mivel jön a rossz idő,hideg (bár nyáron sem tudtam a sapkát rákönyörögni),mit tehetnék a hisztijei s az erőszakoskodása ellen?A füles sapkákat pl.tépi le a fejéről közben fojtva meg magát a megkötőjével...Hiába tojom le,had hisztizzen,meg magyarázok neki,meg nem akarom,hogy fojtsa magát,fázzon stb.Kicsit már néha egyébként is sok a gyerek,hogy neki soha semmi nem jó,tetszik,csak amit ő akar meg elképzel.Utálom,hogy nem tudom a saját kölyköm tanítgatni,nevelni... :-(
2017. szept. 7. 08:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9 jól esett belém kötni?? 😰
2017. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésnek szántam, hanem úgy jött le a válaszod, mintha nem értenéd az előtted levő kettő választ, amelyben ugyanaz meg lett fogalmazva, mint amit te írsz, csak szakszerűben, szintén tapasztalatból.


Általában véve szerintem felesleges ismételni egy kifejtés tartalmát, adott kérdésnél. Szerinted van értelme?


Pl kérdés: - Miből áll az eperízű fagyi?

Első válaszoló: - eperaroma, plusz fagyipor.

Második válaszoló: - eperrel megycsinálják a fagyit.


A másodiknak mi értelme...?


(Más eset, amikor nem láthatja a rákövetkező válaszoló az előtte levőt, mert max pár perc eltéréssel írnak, tehát amíg a következő írja a válaszát, addigra előtte már kipostol másvalaki egy hasonló választ,

ezt nyilván nem látja, aki épp írja a saját válaszát.)

2017. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Úristen,te nagyon unatkozhatsz. 😌

Egyébként nem olvastam el az előttem írók válaszát,mert annyira nagyon nem értem rá.

Amúgy meg semmi közöd hozzá.

Szép napot.

2017. szept. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Vélhetőleg te unatkozol, mert aki kötözködött, az te voltál, az irányomba. A netikett szerint elvárható, hogy egy fórumon, vagy egy portálon az előző (és az első) hozzászólást legalább nagyjából végigfussa az ember, nehogy kísértetiesen hasonlót írjon, mert az flood, feleslegesen terhel vele másokat, pl itt a kérdezőt.

(Kivéve, ha elkerülhetetlenül a kérdező megnyugtatásáról van szó, hogy pl más is ugyanúgy vélekedik, és kihangsúlyozza, hogy a kérdező megnyugtatása miatt ír, és hogy miért indokolt kivételesen ez;

de egyébként nem illik.)

2017. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jól van,te nagyon okos vagy és tájékozott.


Keress egy másik unatkozó fórumozót, mert én nem érek rá. 😛

2017. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!