Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi történik, ha a gyerek a...

Mi történik, ha a gyerek a szakértői bizottságnál nem tud feloldódni és jóval az átlagos viselkedése alatt teljesít?

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 14:28
1 2
 11/11 Metionin ***** válasza:
55%
Ha végképp nem tudnak kihúzni a gyerekből semmit, akkor visszahívják máskor. Anno én 3x voltam, mert olyan erősen belémtáplálták, hogy idegenekkel nem beszélünk hogy nem szólaltam meg a dokik előtt. A 3. alkalomra már nem voltak idegenek :) Egészen addig csak beraktak egy szobába és ablakon át nézték hogy mit csinálok és anyámat is megkérték, hogy hozzon nekem otthonról játékot, takarót, valamit amitől biztonságban érzem magam. Szóval nem "pontoztak le", csak mert nem voltam hajlandó kommunikálni és üdvrivalgásban törtek ki, amikor közöltem hogy kakaót kérek. Igaz ez helyfüggő, mert a nevelésiben a nő simán beleírta a jelentésébe, hogy nem beszélek, meg sem próbált szóra bírni. Jobb helyeken azért rajta vannak, hogy a gyerek valós képességeit nézzék.
2017. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!