Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan élitek meg, hogy a ti...

Hogyan élitek meg, hogy a ti gyereketeket nem hívják meg a szülinapi zsúrokra, miközben mindenki más osztálytársaik ott vannak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk az oviban volt egy ilyen eset. Rosszul esett. A mai napig nem tudom, hogy az a család miért hagyott ki minket.
2017. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Még nem volt ilyen eset, de nem is értem, hogy normális szülő hogy képes valakit kihagyni a buliból. (Persze ha nem ősellenség valaki)

Azt megértem ha valaki 2-3 gyereket hív. De az egéSz csoportból nem szelektálunk...

2017. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is kb ugy van, hogy 5-6 gyereket vállal az ünnepelt szülője, én sem hívnám meg az egesz csoportot, felügyelni sem tudnám. Ez nem személyeskedés kérdése.

Persze akinek.jol megy bizti nyitott jatszohazas zsurt tart, nalunk nem szokás az oviban

2017. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán érdekel,de a lányomat se... Kis létszámú 15 fős osztályba van,szóval azért mindenki mindenkivel jóba van (3. osztály),de ettől független mi se hívjuk az egész osztályt,hanem csak a barátnőit.Van egy kislány aki kb az osztály 90%-át meghívja..lányomat nem érdekli,hogy őt nem,mert ugyan jóba vannak,de nem olyan nagy barátok és ő se akarta/akarja meghívni
2017. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted h mindenki más osztálytársai ott vannak? Hányan vannak az osztályban? Vannak jó barátai? Ők sem hívják meg?

A baj csak ott kezdődhet ha a legjobb barátai nem hívják meg, csak a többieket. Akik nem a barátai azok meg tök mindegy kit hívnak meg.

Ha a gyereked szóvá teszi, beszéld meg vele, vagy rendezz te is zsúrt és hívd meg a legjobb barátait.

Ha a gyereked nem zavarja ne foglalkozz vele.

2017. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy kell érteni, hogy pl 20-an vannak az osztályban, ebből 19 bulizik, csak a tiéd nem? Szerintem ha van még pár gyerek, aki szintén nem megy, akkor ne foglalkozz vele, biztos nincsenek annyira jóban. Ha szó szerint csak a tiédet nem hívják meg, akkor elgondolkodnék a helyedben. De így látatlanban ki tudná az okát?
2017. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Aki meghívja a gyerekeket, az is pontosan tisztában van azzal, hogy elég nagy bunkóság csak egy valakit nem hívni, szóval biztos nyomós oka van rá, hogy a tiédet nem hívja. Ha mi tartanánk ilyen zsúrokat (de nem szoktunk) akkor én is inkább úgy lennék vele, hogy nem érdekel, ha sértődés van, vagy parasztnak néznek, de van olyan gyerek a csoportjában, akit semmiféleképpen nem akarnék, hogy jöjjön csak és kizárólag azért, mert egy csoportban vannak. Már eleve az is elég nagy balszerencse a csoportnak, hogy ott van az a gyerek. Tudom, tudom, szegényke, csak gyerek blablabla. Na de azért ne én szívjak már, meg a gyerekem bulija, mert udvariasnak kell lenni.
2017. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sadykowich ***** válasza:
54%
Éljen! Végre nem kell ajándékért koslatni!!! Juppié!
2017. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
81%
Ilyen esetben, talán nem az osztályból kell barátot választani.
2017. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Baranka ***** válasza:
0%
Két ovisom van. Nem leszek depresziós, se magam alá se fogok kerülni ha nem hivják meg valamelyik gyerekem egy szülinapi zsúrra. Mi is csak azokat a gyerekeket hivjuk meg akit a GYEREKEK szeretnének.
2017. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!