Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ti hogy kezelitek vagy szoktat...

Ti hogy kezelitek vagy szoktatjátok le gyereketeket arról hogy csapkodjon titeket?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ÉN már kisebb korában letudtam szoktatni erről.

Hogy hogyan ?

Amikor megcsapott mondtam neki hogy nemszabad,és ha még egyszer megüt a kezére ütök.

Megtette..én is..rájött hofy ez nem is kellemes érzés

Párszor még csinálta..majd rájött hogy nem lehet.mert neki lesz rossz

Nevezhettek silány,gyerekverős anyának...lepontozhattok

De nemvagyok az..viszont megnevelem a fiam.és nem engedetlen.nem verekszik..

Mondhatjátok hogy ne csodálkozzak ha ő is ütni fog mert ezt látja..de nagyon nem...

2013. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tettem mint az első, félreértés ne essék, nem verem csak odalegyintek.

Az oviban is rájött ha csapkod a gyerekektől visszakapja.

2013. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam de nálunk továbbra is csinálja :(. kiröhög ha rácsapok a kezére és folytatja. egy időbe leültettem egy helyre büntiből mondtam neki hogy nem szabad anyát megütni, be is jött de most már az se használ.
2013. nov. 8. 11:48
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Elkaptam a kezét és mondtam, hogy nincs "bumm-bumm", és ehhez komoly arcot vágtam.

Visszacsapkodni nagy hülyeség, mert ha neki nem szabad, anyának ugyan miért igen?

2013. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyereked? Ezek szerint már nem baba.
2013. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem baba senki nem mondta hogy babáról lenne szó. Próbáltam elvenni is a kezét meg megfogtam neki úgy is elmondtam hogy nem szabad de nem hatotta meg. Aztán az sem hogy rácsaptam a kezére. Tudom nem a legjobb megoldás de sokaknál bejön ahogy az első két válaszadónál is.
2013. nov. 8. 11:54
 7/17 anonim ***** válasza:

4-es

Igazad van, nem hiszem hogy minden gyereknél bejön

2013. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na azt leírtam hogy nem baba az lemaradt hogy másfél éves lesz
2013. nov. 8. 11:55
 9/17 anonim ***** válasza:

4-5 vagyok

Nekem is ennyi idős a legkisebbem. Mondjuk szerintem "büntiből leültetni", ahhoz még kicsi. Vagy legalábbis én ezt sosem alkalmaztam.

Azt kéne még megfigyelned, hogy milyen okból üt vajon.

Mert az enyém leginkább játékból csinálja, és működik, hogy elkapom a kezét.

De talán ha dühből csinálja, akkor el tudom képzelni, hogy nem működik.

MIlyen szituációkban csinálja?

2013. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak annyi a leültetés hogy ha az ágyon voltunk addig akkor leteszem a szőnyegre de aztán persze jöhet meg jön is egyből. (folytatni amit addig csinált... ) Nem tudok már mit kitalálni.. Egyébként játékból is üt meg dühből is meg csak úgy is. nem egész nap de mikor rájön akkor csinálja egy darabig.
2013. nov. 8. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!