Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ti beadnátok egy "nevelőtáborb...

Ti beadnátok egy "nevelőtáborba" a problémás gyereketeket?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy jó értelembe vett nevelőtábor,ahol a lusta,dacos,nagypofájú gyerekeket egy kis jómodorra tanítanák,ti beadnátok?

Semmi olyasmi nem lenne,amik a rémhírekben hallhatóak,hogy verik őket,meg ilyenek,csak nem lenne tv,telefon,net.Végülis egy tanya lenne,ahol megtanulnának dolgozni,lenne könyvtár,stb. Már láttam ilyet nálunk,csak nem emlékszem,hogy hol .


2014. jún. 1. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Nagypofájú? Te is meglátogathatnál egy ilyen tábort. Meg egy helyesírással foglalkozó, nyelvhasználati profilút is.
2014. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a gondod?!

Miért,szerinted nincsenek nagypofájú gyerekek?

Ismerek jó párat!

2014. jún. 1. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp. A gyereknek a csaladban kell nevelkedni. Ha a gyerekkel problema van ott a csaladdal van gond. En pszichologus tanacsat kernemki legfokebb arrol hogy nekem min kell valtoztatnom mint anya. Mindig a problema gyokeret kell megkeresni egy problemas gyerek eseteben es nem elkuldeni hogy valajova hogy veszodjon vele mas.
2014. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A fiam sulijában van pár gyerek,akiket egyik osztályból a másikba raknak,mert senki nem bír velük.Se a tanárok,se a szüleik.Visszaszólnak a tanárnak,bántják a társaikat,stb.

Az ilyen gyerekeknek szerintem jót tenne egy ilyen tábor,ahol megtanulnák a tiszteletet mások iránt.

2014. jún. 1. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tanulnanak jo dolgokat, kiprobalni ki lehet ha tenyleg jo hiru a tabor. De amig anyuci, apuci nem nez magaba es nem tart onvizsgalatot addig nem varnek csodat az ilyen taboroktol. Ezek a problemak hosszu folyamat kovetkezmenyei, nem hiszem hogy par het alatt helyrehozhatok. Es ha vege a tabornak es hazamegy a gyerek abba a kornyezetbe ahol minden maradt a regiben, vajon meddig tart hogy a gyerek is visszaessen ugyan abba a magatartasformaba?
2014. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad van,de sajnos vannak ilyen szülők.Gondolom nem foglalkoztak soha túl sokat a gyerekkel,és azért lett ilyen,de ahogy mondtad,egy próbát megér. Nem lehet tudni,mi segít egy ilyen helyzeten! Ha 10 gyerekből 1 változik tőle egy kicsit is pozitív irányba,már megérte. Szerintem.
2014. jún. 1. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha már minden mást kipróbáltam, és semmi nem segített. Vannak eredendöen nehezen kezelhető gyerekek, akiknél lehet, a szép szó nem használ. Nézd meg a Beszélnünk kell Kevinről c. filmet, és meglátod. Na, egy Kevint én is elküldenék egy ilyen helyre.
2014. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 2. 11:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egy átnevelőtábor megoldaná a helyzetet. Szerintem inkább segítségre van szüksége. Mindenek előtt arra kellene rájönni, miért ilyen, és megszüntetni az okot.


Másfelől felthetőleg baja sem lenne tőle, úgyhogy ha akarna menni, természetesen engedném. Nem titkolva azt, hogy minek szánják ezt a tábort, mert a többiektől úgyis megtudja.

2014. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
a liberális neveltetés "gyümölcsei" az ilyen kölykök.
2014. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!