Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Fel lehet-e jelenteni egy...

Fel lehet-e jelenteni egy családot a Gyámhivatalnál, az alábbi okok miatt?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éves kisgyerekük van, aki állandóan ordít, üvölt, látszik rajta, hogy szenved a gyermek, nagyon sajnálom. Az apuka bulímiás, amit abból lehet tudni, hogy télen-nyáron köhög-öklendezik és szerintem a gyermek megijed ettől, fél, mert ő még nem érti, hogy ez miért van. Egyébként úgy tudjuk, nem bántalmazzák a gyermeket, gondoskodnak róla rendesen, de így nincsen biztosítva a gyermek egészséges lelki fejlődése. Ezen okok miatt fel lehet őket jelenteni a Gyámhivatalnál?
2018. júl. 4. 20:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%
Allergiásként (pollen, étel) köhögök elég sokat. Ha becsúszik egy diétahiba, hányok. Szerencsére senki nem jelentett még fel, cirkusz pedig van bőven. 1 és 3 éves gyerekek... a gyerekek végigbömbölik a délutánt, ha fáj a hasuk, sokmindenre diétáznak de így is csúsznak be rosszabb napok.
2018. júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%
Még jó ,hogy nem te vagy a szomszédunk ... Nálunk 3 hónapos a kicsi . Fáj a hasa ,melege van ,oltás után vagy épp nyűgös kézben is üvölt de mintha ölném ... sokszor fürdés közben is ...A szomszéd kislány ugyanez bevallom tényleg furán hangzott míg meg nem született a mi babánk .. Most jön a foga .. van ,hogy a két gyerek felváltva nyomja .. mégsem jutott eszébe senkinek bejelenteni minket ... A párom allergiás... nem egy este volt ,hogy hányásig jutott mert fulladt..
2018. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem inkàbb jelentse fel,és derüljön ki hogy alaptalan,mint hogy baj legyen.
2018. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
84%
Úristen törődj a magad dolgával. Undorító egyesek mire képesek. Na a te fajtádból lesznek a gonosz rosszindulatú öregasszonyok akik azt se tudják hol ártsanak a világnak. Gratulálok anyádnak!
2018. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%

Az én férjem meg szakács. Amikor éjfélkor hazaesik, akkor szokott enni. Mert annyira marha sok ideje van az étteremben egész nap enni....

Te olyan ostoba vagy, hogy azt már szavakkal nem lehet leírni...


El tudom képzelni, hogy van egy rendes család, (sőt, lehet a férj nagyon beteg), ahol apuka sütivel kedveskedik a feleségének meg a gyerekének, aki lehet hajfájós, érzékeny valamire, vagy csak egy sima hisztis 2 éves.

Erre jön egy tudálékos ember (ki tudja, hogy a kérdező vagy a "közös képviselő"), és jól fel akarja jelenteni.


Látott már közelről 2 évest, akinek ez eszébe jutott???

2018. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
53%
Te jó ég!!! Nem vagytok normálisak! Hihetetlen milyen emberek vannak! Nagyon ráértek kombinálni...Nagy az Isten állatkertje! Mellesleg engem is feljelenthetnél, egész nap ez megy: Kincsem, kérlek ne csináld! Szépen szóltam! Fejezd be! Mérges leszek! Neeeem szabad!!!!! Elegem van!
2018. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
95%
te tudod egyaltalan mi a bulimia? amikor doglottre zabalja magat valaki aztan meghanytatja magat. ezt csinalja elotted? mert a bulimiasok ugy hanynak hogy vagy az ujjukat vagy pl. a fogkefet addig nyomjak le a torkukon amig mindent ki nem hanynak, es ezt a WC ben szoktak csinalni soha nem anyilvanossag elott. a kohogest okozhatja reflux allergia chronikus torokgyulladas es meg kisezer dolog. es nem, nem lehet senkit kenyszeriteni arra hogy gyogykezeltesse magat akarata ellenere. megirnad miert panaszkodnak rajuk a lakok? ha a gyerek ordit az bizony elofordul egy ketevesnel igen gyakran.ha nem bantalmazzak a gyereket akkor semmi ok a feljelentesre. egyebkent jelentsetek fel es majd hulyenek nezik a feljelentot. mi a bajod a sutemennyel? nem ad neked belole? uramisten nincs jobb dolgotok?
2018. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
5%
Nem bulimiás, hanem alkoholista. Azért van rosszul. Férfiak között nincs is bulimiás.
2018. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
56%

23 as nak

ez nagyon Kadar rendszer fajta hozzaallas, mi az hogy inkabb jelentse fel??!! a kerdezo maga irja hogy nem bantjak es rendesen el van latva a gyerek akkor mi a f... ert kellene oket feljelenteni? mert nem tetszik a kepe az illetonek. megall az ember esze.

2018. júl. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Az én 6 évesen majd 1 órán keresztül sikoltozva üvöltött, mert megpróbáltam ellátni egy sebet a térdén, hogy el ne fertőződjön.

Kegyelemért is könyörgött...még nem jelentették fel, pedig nem semmi, ahogy ordít.

2018. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!